Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
ГО «Інститут лідерства, інновацій на розвитку» та Інститут вищої освіти НАПН України Ініціатива «Academics to Academics» (A2A) PDF

Ініціатива спрямована на підтримку академічного персоналу університетів України, переміщеного з регіонів, що знаходяться у зоні активних бойових дій. Ініціатива має за мету надання допомоги таким викладачам і дослідникам задля здійснення ними освітньої та наукової діяльності в умовах внутрішнього переміщення. 

Детальніше...
 
Серія вебінарів EUA “Toward Tirana 2024, the Bologna Process and developments in the EHEA” (12.12.2023-11.06.2024 рр., онлайн)

Команда Національного Еразмус+ офісу в Україні взяла участь у серії вебінарів Європейської університетської асоціації (EUA) “Toward Tirana 2024, the Bologna Process and Developments in the EHEA”, які проходили з грудня 2023 року по червень 2024 року. Серія вебінарів охопила широкий спектр тем, актуальних для закладів вищої освіти та зацікавлених сторін по всій Європі. Нижче наведено короткий опис кожного вебінару із серії:

Детальніше...
 
Тренінг у межах програми THEA Ukraine X в Кам’янець-Подільському національному університеті (28-29.05.2024 р., офлайн)

У межах міжнародної Програми THEA Ukraine X, у якій бере участь Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, було проведено інтенсивний дводенний тренінг Project_Hub, мета якого ‒ формування навичок проєктного мислення науково-педагогічних працівників університету у підготовці проєктів Jean Monnet Modules.

Детальніше...
 


Сторінка 1 з 227

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home