Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Вебінар «Еразмус+ для молоді і спорту: як писати успішні проєкти для розбудови потенціалу» (22.02.2024 р., онлайн)

В межах кампанії конкурсів Еразмус+ Молодь&Спорт 2024 рр., Національний Еразмус+ офісом в Україні спільно з Міністерством молоді та спорту України, DG EAC Генеральним директоратом з питань освіти, молоді, спорту і культури, Європейським виконавчим агентством з питань освіти та культури (ЕАСЕА) та представниками успішних проєктів-переможців у сферах молоді та спорту провели вебінар «Еразмус+ для молоді і спорту: як писати успішні проєкти для розбудови потенціалу». До заходу долучилось понад 160 учасників з різних міст України – представників молодіжних та спортивний організацій, закладів освіти, молодіжних рад, асоціацій, федерацій; центральних та державних органів влади; представники громадських, приватних та державних організацій, що працюють у сферах молоді та спорту.

Детальніше...
 
Дискусія “Де освіта у стійкості та відновленні Україні?” (15.02.2024 р., гібридний формат)

15 лютого 2024 р. в просторі Освіторія відсулась дискусія “Де освіта у стійкості та відновленні Україні?”. Цей офлайн-захід зібрав освітян, науковців, студентів, представників громадських організацій та партнерів ГО «Прогресильні» з метою обговорити розвитку роль та місце освітнього сектору в умовах викликів війни, стійкості та відбудови України. Відкрив захід Жоао Альбукерке – депутат Європейського парламенту, член комітету із культури і освіти.

Детальніше...
 
Участь у kick-off зустрічі Еразмус+ CBHE BURN (12.02.2024, онлайн)

12 лютого 2024 року команда Національного Еразмус+ офісу в Україні приєднадась до kick-off зустрічі Еразмус+ CBHE PROMENT. До заходу долучились представники організацій консорціуму з різних країн.

У процесі зустрічі, координатори коротко охарактеризували майбутні заходи та терміни підписання грантової угоди. Команди обговорили питання для робочої зустрічі у Кельні у квітні-травні 2023 р. та затвердили дизайн логотипу проєкту.

Детальніше...
 


Сторінка 4 з 219

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home