Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Зустріч в рамках проєкту Еразмус+ CBHE проєкту UKROTHE (20.07.2020, он-лайн)

20 липня 2020 року відбулася он-лайн зустріч в рамках проєкту Еразмус+ CBHE UKROTHE «Розвиток освітньої програмиз ерготерапії в Україні», участь у якій узяли представники проєктних команд з Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, Хмельницького національного університету, Придніпровської державної академії фізичної культури і спорту, Реабілітаційного центру «Модричі» та Доброчинної фундації «Карітас Самбірсько-Дрогобицької Єпархії УГКЦ».

Детальніше...
 
Зустріч в рамках проєкту Еразмус+ CBHE WARN (20.07.2020, он-лайн)

20 липня 2020 року відбулася он-лайн зустріч в рамках проєкту Еразмус+ CBHE WARN «Академічна протидія гібридним загрозам».

Детальніше...
 
ZOOM - вебінар з визнання результатів попереднього навчання в рамках проєкту CBHE QUARSU (15.07.2020, on-line)

15 липня 2020 року у рамках проекту QUARSU «Підтримка визнання кваліфікацій для українських університетів» відбувся ZOOM - вебінар з визнання результатів попереднього навчання (Recognition of Prior Learning – RPL).

Детальніше...
 


Сторінка 4 з 103

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home