Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Воркшоп проєкту Жан Моне «Відбудова потенціалу Європейських студій на українських територіях, що постраждали від конфлікту: осмислюючи виклики та генеруючи рішення» (05-10.07.2021)

5-10 липня 2021 р. у м. Києві відбувся перший міжнародний академічний воркшоп у межах проєкту напряму ім. Жана Моне програми Еразмус+ «Відбудова потенціалу Європейських студій на українських територіях, що постраждали від конфлікту: осмислюючи виклики та генеруючи рішення» (“Rebuilding the Potential of EU Studies in the Conflict-affected Areas of Ukraine: Addressing Challenges and Creating Solutions”. 619892-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-PROJECT).

Детальніше...
 
Вебінар «Посилення національного впливу проєктів у сфері молоді Програми ЄС Еразмус+» (07.07.21 р., он-лайн)

7 липня 2021 р. Національний Еразмус+ офіс в Україні спільно з Міністерством молоді та спорту України провели вебінар «Посилення національного впливу проєктів у сфері молоді Програми ЄС Еразмус+». Захід було організовано за підтримки Європейського виконавчого агентства з питань освіти та культури (ЕАСЕА) та Представництва Європейського Союзу в Україні у співпраці з Ресурсним центром SALTO – Youth, Інформаційним центром Еразмус+ молодь і Європейського корпусу солідарності в Україні, Eurodesk – Україна та ESN – Kyiv.

Детальніше...
 
Участь у EU Study days in Ukraine 2021 (25.06.2021, он-лайн)

25 червня 2021 р. узято участь у EU Study days in Ukraine 2021 (он-лайн).

Близько 50 учасників долучились до он-лайн сесії.

В межах заходу було проведено презентацію можливостей для студентів, випускників, працівників ЗВО та інших організацій в рамках Програм ЄС Еразмус+.

Детальніше...
 


Сторінка 4 з 133

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home