Payday loans
slide show
Institute for Leadership,
Innovations
and Development
Презентація в межах круглого столу «Програма Європейського Союзу «Еразмус +» для підтримки шкільної освіти» (18.10.2023 р., онлайн)

18 жовтня 2023 р., команда Національного Еразмус+ офісу прийняла участь у круглому столі «Програма Європейського Союзу «Еразмус +»  для підтримки шкільної освіти».

Read more...
 
Презентація можливостей Еразмус+ у сфері молоді та спорту для представників Національного університету фізичного виховання і спорту України (18.10.2023 р., м. Київ)

18 жовтня 2023 р. команда Національного Еразмус+ офісу в Україні провела презентацію можливостей Еразмус+ у сфері молоді та спорту для представників Національного університету фізичного виховання і спорту України. У заході взяло участь близько 40 представників закладу, які зацікавлені в реалізації проєктів Програми за новими конкурсами в сферах молоді та спорту на 2024 рік.

Read more...
 
Вебінар для команд проєктів-переможців Еразмус+ конкурсу «Розвиток потенціалу вищої освіти (CBHE)» 2023 р. (13.10.2023 р., онлайн)

13 жовтня 2023 р. команда НЕО в Україні провели вебінар для команд проєктів-переможців Еразмус+ конкурсу «Розвиток потенціалу вищої освіти (CBHE)» 2023 р. Захід організовано в межах всесвітньої ініціативи #ErasmusDays.

Read more...
 


Page 4 of 206

NEO in Ukraine

160x49

banner_tempus

ILID Projects

project

ILID

ILIDlogo-w165

Institute for Leadership, Innovations and Development

Mision / Vision

"Genius Temporis"

MISSION – To strengthen professional and organizational leadership and development of governance, management and education by implementation of innovations.

VISION – «ILID» – leader in implementation of innovations for professional and organizational development of governance, management and education.

ILID focus: educational and transformational leadership, open and inclusive education, good governance.

growth-arrow

Through LEARNING to INNOVATIONS,
through INNOVATIONS to DEVELOPMENT,
through DEVELOPMENT to LEADERSHIP!

 

Home