Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Засідання Ради Навчально-науково-виробничого комплексу PDF

15 грудня 2006 р. В Інституті вищої освіти АПН України та Інституті лідерства, інновацій та розвитку відбулося засідання Ради Навчально-науково-виробничого комплексу «Академія дистанційної освіти»

 
Нарада Проекту «Програма глобальної освітньої мережі з державного лідерства» PDF
14-17 листопада 2006 р. Відбулася нарада Проекту «Програма глобальної освітньої мережі з державного лідерства». Мета Проекту – розроблення та запровадження навчальної програми, розвиток мережі з глобального державного лідерства. Проект реалізується за ініціативи Уряду Нідерландів. Серед учасників наради – представники Бразилії, Ірландії, Канади, Нідерландів та України. Інститут лідерства, інновацій та розвитку забезпечує координацію групи експертів з України.
 
Виставка «Кадровий менеджмент» PDF
2 листопада 2006 р. Інститут лідерства, інновацій та розвитку спільно з партнерами – компанією «Віртуальні технології в освіті» (Росія) та компанією «Проект – Менеджмент – Бізнес – Консалтинг» (Україна) – взяв участь у виставці «Кадровий менеджмент». У межах виставки відбулася презентація Програмного забезпечення «Прометей 4.2.» та «Центр компетенцій». Щиро дякуємо відвідувачам, учасникам та організаторам виставки за співпрацю!
 


Сторінка 226 з 227

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home