Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Виставка «Кадровий менеджмент» PDF
2 листопада 2006 р. Інститут лідерства, інновацій та розвитку спільно з партнерами – компанією «Віртуальні технології в освіті» (Росія) та компанією «Проект – Менеджмент – Бізнес – Консалтинг» (Україна) – взяв участь у виставці «Кадровий менеджмент». У межах виставки відбулася презентація Програмного забезпечення «Прометей 4.2.» та «Центр компетенцій». Щиро дякуємо відвідувачам, учасникам та організаторам виставки за співпрацю!
 
Світовий Форум PDF

gdlnforumПредставники Інституту лідерства, інновацій та розвитку взяли участь у Світовому Форумі Навчальної мережі глобального розвитку «Партнерство для розвитку – поєднуючи людей та ідеї», що відбувся 9-14 жовтня 2006 р. у Світовому банку (м. Вашингтон, США).


 
Засідання директорів PDF

Директор Інституту лідерства, інновацій та розвитку Світлана Калашнікова взяла участь у Засіданні директорів інститутів і шкіл державного управління країн Європейського Союзу «Топ-менеджери – як керувати змінами в державному управлінні?», що відбулося 12-13 жовтня 2006 р. у Фінському Інституті державного управління (м. Хельсінкі, Фінляндія).

 


Сторінка 223 з 223

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home