Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Нарада Навчальної мережі глобального розвитку PDF
11 – 13 червня 2007 р.
Заступник директора Інституту лідерства, інновацій та розвитку, координатор програм НМГР в Україні Світлана Шитікова взяла участь у нараді представників центрів Навчальної мережі глобального розвитку Світового банку регіону ЄВРАЗІЯ, який відбувся у м. Відні (Австрія).
http://www.gdln.org
 
ХІХ Міжнародна конференція PDF
7 – 8 червня 2007 р.
Директор Інституту лідерства, інновацій та розвитку Світлана Калашнікова взяла участь у ХІХ Міжнародній конференції з підготовки вищих державних службовців «Конкурентоспроможний Уряд – Конкурентоспроможні Лідери», яка відбулася у м. Таллінні (Естонія).
http://www.riigikantselei.ee/19conference
 
Міжнародний семінар «Вдосконалення людського капіталу..." PDF
29 травня 2007 р.
Експерти Інституту лідерства, інновацій та розвитку взяли участь у міжнародному семінарі «Вдосконалення людського капіталу за допомогою ефективної і відповідної ринку праці системи освіти: головні стратегічні виклики», що проводився Світовим банком у партнерстві з делегацією Єврокомісії в Україні, Конфедерацією роботодавців України та аналітичним центром «BEST».
 


Сторінка 217 з 225

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home