Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Презентація та круглий стіл PDF
22 травня 2007 р.
Експерти Інституту лідерства інновацій та розвитку взяли участь у презентації та круглому столі щодо результатів загальнонаціонального опитування «Стан корупції в Україні» в межах проекту «Сприяння активній участі громадян у протидії корупції в Україні «Гідна Україна».
http://www.pace.org.ua/content/view/20/1/lang,uk/
 
XV щорічніа конференція PDF
17 - 19 травня 2007 р..
nisp1Експерти Інституту лідерства інновацій та розвитку взяли участь у XV щорічній конференції Асоціації інститутів і шкіл державного управління Центральної та Східної Європи (NISPAcee) «Лідерство і менеджмент у державному секторі: цінності, стандарти та компетенції в Центральній і Східній Європі», що відбулась у м. Києві.
http://www.nispa.sk/_portal/homepage.php
 
«Стале економічне зростання в Україні: ризики і перспективи» PDF
10 травня 2007 р.
Експерти Інституту лідерства інновацій та розвитку взяли участь у міжнародному семінарі «Стале економічне зростання в Україні: ризики і перспективи».
 


Сторінка 212 з 219

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home