Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Дякуємо за участь в анкетуванні PDF

18 лютого 2008 р. Проектна команда дякує за надіслані анкети та реєстраційні форми щодо участі у проекті «Соціальний діалог як інструмент формування корпоративної політики сучасних підприємств України». Проводиться аналіз анкетування, попередні результати опитування станом на 17 лютого 2008 р.

 
Семінари з питань розвитку PDF

Школа управління при Університеті Маастріхта разом з Університетом Об’єднаних націй UNU-MERIT пропонують подкаст серії семінарів з питань розвитку, інновацій, міжнародної політики і управління у контексті країн що розвиваються. Запис серії семінарів

unu

um gg

Деталі

 
Щомісячна нарада PDF
23 січня 2008 р. Голова ради ІЛІР Шитікова Світлана, взяла участь у щомісячній нараді Центрів Навчальної мережі глобального розвитку Світового банку. Обговорювались поточні питання та плани роботи Мережі.
 


Сторінка 208 з 219

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home