Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Семінари з питань розвитку PDF

Школа управління при Університеті Маастріхта разом з Університетом Об’єднаних націй UNU-MERIT пропонують подкаст серії семінарів з питань розвитку, інновацій, міжнародної політики і управління у контексті країн що розвиваються. Запис серії семінарів

unu

um gg

Деталі

 
Щомісячна нарада PDF
23 січня 2008 р. Голова ради ІЛІР Шитікова Світлана, взяла участь у щомісячній нараді Центрів Навчальної мережі глобального розвитку Світового банку. Обговорювались поточні питання та плани роботи Мережі.
 
13 Міжнародна конференція «OnLineEducaBerlin 2007» PDF

OnlineEBerl28 - 30 листопада 2007 р. Голова ради ІЛІР, обраний член Регіональної ради Навчальної мережі глобального розвитку Світового банку Шитікова Світлана, взяла участь у 13 Міжнародній конференції «OnLineEducaBerlin 2007». В межах конференції представники НМГР провели сесію «Вихід на ринки е-навчання»

Програма

 


Сторінка 206 з 217

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home