Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Дні Європи в Україні PDF

Делегація Європейської Комісії разом з посольствами країн ЄС та країн-кандидатів підготували різні заходи та зробили свій внесок до святкування цього громадського свята у Києві.

13 травня 15 травня тривали дебати в університетах Києва, в яких взяли участь посли країн ЄС та студенти. На цих дебатах обговорювались такі питання, як відносини між ЄС та Україною.

Представництво Європейської Комісії в Україні традиційно бере участь у щорічному святкуванні Дня Європи в Києві, яке проходить на Хрещатику в форматі Європейського містечка (з 14.00 до 17.00).
До свята долучилась команда НТО в Україні, було представлено матеріали європейських освітніх програм.

Детальніше...
 
Конкурс програми ТЕМПУС IV PDF

12 травня 2009 р. Завершено прийняття документів Виконавчою агенцією освіти, аудіовізуальної продукції та культури до участі у 2-му конкурсі програми Темпус IV.
Слідкуйте за новинами про результати на сайті програми Темпус IV 2nd call.
Бажаємо успіху консорціумам!

 
Освітні програми ЄС PDF

Цікаво знати. З кожним роком для України відкривається все більше можливостей залучатись до освітніх програм Європейського Союзу.

Детальніше...
 


Сторінка 204 з 225

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home