Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Участь у засіданні PDF
14 - 19 квітня 2008 р. Голова ради ІЛІР Шитікова Світлана взяла участь у засіданні Підготовчого Комітету Центрів Навчальної мережі глобального розвитку Світового банку, що відбулося у м. Аннаполісі (США).
 
Реформа освітньої політики PDF
23 - 28 березня 2008 р. Команда ІЛІР взяла участь у організації та проведені курсу Інституту Світового банку для регіону Європи та Центральної Азії «Реформа освітньої політики: регіональні рішення глобальних завдань».
 
Сесії очно-дистанційного тренінгу PDF
5, 12, 19 квітня 2008 р. відбулись вступні сесії очно-дистанційного тренінгу «Соціальний діалог як інструмент формування корпоративної політики сучасних підприємств України». Три групи учасників представлені сторонами роботодавців, профсоюзів, представниками державного, приватного та громадського сектора з різних регіонів України.

1 група: з 5 квітня по 17 травня 2008 р. 
2 група: з 12 квітня по 24 травня 2008 р.
3 група: з 19 квітня по 31 травня 2008 р.

Детальна інформація про проект

Програма навчання

Фото

 


Сторінка 204 з 217

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home