Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Регіональна нарада НМГР PDF

14 травня 2008 р. Голова ради ІЛІР Шитікова Світлана взяла участь у щомісячній нараді Центрів Навчальної мережі глобального розвитку Світового банку. Обговорювались результати проведення виборів Регіонального секретаріату мережі та програма Регіонального семінару Центрів мережі.

 
Публічне лобіювання PDF

22-23 квітня 2008 р. Дводенний тренінг «Публічне лобіювання» для представників Асоціації роботодавців України за підтримки Фонду «Європа ХХІ» та Фонду суспільної безпеки за сприяння ІЛІР в межах проекту Школа громадського лобіювання.

 
Е-навчання протягом життя PDF

7-25 квітня 2008 р. Директор ІЛІР Світлана Калашнікова взяла участь в очно-дистанційному курсі «Електронне навчання протягом життя – Інноваційний підхід» Міжнародного тренінгового центру Міжнародної організації праці в м. Турін (Італія).
file:///C:/Documents%20and%20Settings/Natali/Application%20Data/Microsoft/Internet%20Explorer/Quick%20Launch/Spybot%20-%20Search%20&%20Destroy.lnk 
Деталі

 


Сторінка 203 з 217

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home