Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Результати конкурсу PDF

Лютий-березень 2009 р. За результатами конкурсу Європейської Комісії, команду ІЛІР відібрано для організації та запровадження проекту "Національний Темпус-офіс в Україні". Офіційне відкриття офісу заплановано на квітень 2009 р. 

 
Участь у конкурсі Європейської Комісії PDF

Грудень 2008 р. - січень 2009 р. Команда ІЛІР взяла учась у конкурсі Європейської Комісії в Україні щодо організації та координації діяльності Національного Темпус-офісу в Україні (НТО). Подання документації та проходження інтерв'ю.

 
Подолання кризи PDF

18 грудня 2008 р. Глобальний діалог Навчальної мережі глобального розвитку Світового банку (GDLN) з питань подолання кризи цін на енергоносії та продовольчі товари в регіоні Європи та Центральної Азії. Координатор проведення відеоконференції команда ІЛІР-Україна.  Web-cast: http://vcg01.worldbank.org/vc/
Деталі та відеоматеріали

 


Сторінка 201 з 219

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home