Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Запрошуємо на PRINTeL Summer School Master Classes “TEACHERS IN DIGITALIZED VIRTUAL SPACE” (08.09.21, он-лайн)

Запрошуємо викладачів закладів вищої освіти взяти участь в серії майстер класів проєкту Еразмус+ PRINTeL на тему “Teachers in Digitalized Virtual Space”, що відбудеться 8 вересня у форматі он-лайн.

Детальніше...
 
Запрошуємо до участі у тренінгу “Erasmus+ Writing Academy” (04.09.2021)

Що? Тренінг “Erasmus+ Writing Academy”

Коли? 4 вересня 2021 р. (з 9:00 до 18:00)

Де? м. Київ (точне місце проведення буде повідомлене відібраним учасникам тренінгу додатково)

Детальніше...
 
Орієнтаційна зустріч для українських стипендіатів магістерських програм Еразмус Мундус в рамках Програми ЄС Еразмус+ (23.07.21, он-лайн)

23 липня 2020 р. Представництво Європейського Союзу в Україні провели онлайн орієнтаційну зустріч для українських стипендіатів спільних магістерських програм Еразмус Мундус в рамках програми Європейського Союзу Еразмус+. Ця зустріч щорічно проводиться за ініціативи Представництва ЄС у тісній співпраці із Національним Еразмус+ офісом в Україні, Мережею студентів Еразмус+ (Erasmus Student Network – ESN) та Асоціацією випускників Еразмус Мундус (Erasmus Mundus Association - EMA).

Детальніше...
 


Сторінка 3 з 133

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home