Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Інформаційний ярмарок - 2015

19-20 травня 2015 р. проект ЄС "Національний Еразмус+ офіс в Україні" представив матеріали проектів Темпус IV, Національної команди експертів та провів консультації щодо можливостей програми Еразмус+ під час "Інформаційного ярмарку - 2015", яка була організована Програмою USAID "РАДА: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво" у співпраці з Верховною Радою України. Дякуємо всім відвідувачам нашого стенду і запрошуємо до співпраці. Деталі: http://radaprogram.org/

 
«Як отримати стипендії Еразмус+» - семінар для студентів 27 березня 2015р.

27 березня о 14.00 відбувся семінар з питань академічної мобільності в рамках програми Європейського Союзу Еразмус+. Семінар організовано за ініціативи Інформаційного центру Європейського Союзу Національного авіаційного університету (НАУ).

Семінар провели менеджером з програм мобільності Національного Еразмус+ офісу в Україні Світланою Бацюковою  за участі випускників спільних магістерських програм Еразмус Мундус Анни Шумейко та Крістіни Кузнецової.

Під час семінару учасники отримали відповіді на такі питання:

Стипендіальні програми Еразмус+.  Хто може брати участь? Де і як шукати інформацію? Правила подання документів.

Як організований процес навчання? Як організована мобільність? Як готувати заявки на програму? На що треба звернути увагу? Досвід випускників.

Відеопрезентація про стипендіальні програми Еразмус+: https://www.youtube.com/watch?v=sbECdkOX1y8&feature=youtu.be

 
Підготовка до конкурсів Еразмус+. Написання проектів. 22.01.2015

22 січня 2015 р. Національний Еразмус+ офіс в Україні у провів тренінг з підготовки до написання проектних заявок в рамках програми Еразмус +. Учасниками тренінгу стали переважно викладачі та співробітники Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі, де й відбувався тренінг, а також представники Київської державної академії водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного, Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького, Національного університету біоресурсів і природокористування України, Харківського національного університету імені Василя Каразіна, інші запрошені гості.
Під час тренінгу представники Національного Еразмус+ офісу: Світлана Шитікова, Світлана Бацюкова та Олена Оржель розповіли про найбільш цікавий для українських ВНЗ напрям «Розвиток потенціалу вищої освіти», висвітлили деталі реєстрації на порталі учасників, розкрили правила підготовки проектної документації (електронної аплікаційної форми, логіко-структурної матриці, робочих пакетів та робочого плану).

Національний Еразмус+ офіс в Україні регулярно проводить подібні тренінги, що надають можливість його учасникам познайомитися, обмінятися досвідом та ідеями, знайти партнерів для подальшої співпраці. Даний тренінг ще раз підтвердив великий попит українських ВНЗ на проекти технічної допомоги, популярність освітніх програм Європейського Союзу в Україні.
Еразмус+ - це програма Європейського Союзу, розрахована на 2014 – 2020 роки; вона покликана позитивно вплинути на сектори освіти, професійної підготовки, молодіжної політики та спорту. Міжнародний вимір програми Еразмус+ дозволяє Україні брати участь у багатьох напрямах програми, включаючи «Розвиток потенціалу вищої освіти», «Жан Моне», «Підтримка реформ» та інші.

 


Сторінка 191 з 223

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home