Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Міст між людьми PDF

26-29 травня 2008 р. Візит Президента Благодійного Фонду «The People Bridge Charitable Foundation» Бетті Стейнхауер до України. Обговорення ключових питань співпраці з українськими навчальними закладами.

 
Глобальне правління НМГР PDF

19 травня 2008 р. Відеоконференція - нарада підготовчого Комітету Навчальної мережі глобального розвитку. Планується познайомити всі Центри НМГР з виробленими документами, обговорити на регіональних рівнях та внести свої рекомендацій щодо глобального управління Мережею.

 
Заключні очні тренінги PDF

17, 24, 31 травня 2008 р. Відбулись заключні сесії очно-дистанційного тренінгу «Соціальний діалог як інструмент формування корпоративної політики сучасних підприємств України», розробленого у межах проекту програми МАТРА КАП. Три групи учасників написали контрольні тести та захистили свої творчі роботи успішно. Вітаємо учасників із закінченням навчання та запрошуємо всіх зацікавлених у тематиці до співпраці у проекті.

 


Сторінка 191 з 206

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home