Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Презентація можливостей Еразмус+ для молоді в межах регіонального етапу програми «Державотворець. Суми: зміни можливі» (02.11.2023 р., онлайн)

2 листопада 2023 р. команда НЕО в Україні приєдналась до регіонального етапу національної програми «Державотворець. Суми: зміни можливі». Програма на регіональному рівні реалізується громадською організацією “Ліга змін” за підтримки Управління молоді та спорту Сумської ОДА та Міністерства молоді та спорту у співпраці з Київською школою державного управління ім. С. Нижного та Української студентської ліги.

Детальніше...
 
Участь у Конгресі Української Асоціації Європейських Студій 2023 “членства України в ЄС та розвитку демократії” (26-27 жовтня 2023 р., онлайн)

26-27 жовтня 2023 року відбувся щорічний Конгрес Української Асоціації Європейських Студій, темою якого стали питання членства України в ЄС та розвитку демократії. Конгрес було організовано Українською Асоціацією Європейських Студій за підтримки Національного Еразмус+ Офісу в Україні. Під час Конгресу відбулося обговорення практики реалізації проєктів міжнародної технічної допомоги за програм Еразмус+ (напрям Жана Моне, посилення інституційної спроможності CBHE) та ГОРИЗОНТ Європа.

Детальніше...
 
ІІ Міжнародна осіння школа «Регулювання використання харчових добавок: імплементація Європейських підходів» в межах проєкту Еразмус+ (24-25.10.23 р., онлайн)

24-25 жовтня 2023 року у Національному університеті харчових технологій відбулась ІІ  Міжнародна осіння школа «Регулювання використання харчових добавок: імплементація Європейських підходів» та ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми і практичні підходи виробництва та  регулювання використання харчових добавок в країнах Європейського Союзу та в Україні» в межах проєкту Еразмус+. Захід відбувся в межах реалізації проєкту Програми Європейського Союзу Еразмус+ напряму Жан Моне «Модулі».

Детальніше...
 


Сторінка 20 з 223

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home