Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Участь у сесії від Європейської Комісії та ESN про вплив пандемії коронавірусу на мобільність студентів у країнах-партнерах Програми Еразмус+ (18.12.2020, on-line)

18 грудня 2020 р. узято участь у сесії від Європейської Комісії та ESN про вплив пандемії коронавірусу на мобільність студентів у країнах-партнерах Програми Еразмус+.

Детальніше...
 
Участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ В УМОВАХ ПРОТИДІЇ ГІБРИДНИМ ЗАГРОЗАМ НАЦІОНАЛЬНІЙ БЕЗПЕЦІ» (07.12.20)

7 грудня 2020 р. відбулась он-лайн Всеукраїнська науково-практична конференція «УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ В УМОВАХ ПРОТИДІЇ ГІБРИДНИМ ЗАГРОЗАМ НАЦІОНАЛЬНІЙ БЕЗПЕЦІ». Захід було проведенов межах реалізації проєкту Еразмус+ «Академічна протидія гібридним загрозам» WARN.

Детальніше...
 
Проведення тренінгів у рамках проєкту Erasmus+ «Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні (PAGOSTE)» (30.11-04.12.2020)

30 листопада – 04 грудня 2020 року в рамках проєкту Erasmus+ «Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні (PAGOSTE)» відбулася серія тренінгів для зацікавлених осіб у підготовці викладачів професійної освіти.

Детальніше...
 


Сторінка 20 з 131

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home