Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Семінар для керівників міжнародних відділів український університетів «Інтернаціоналізація вищої освіти» (28.10.15)

28 вересня 2015 р. відбувся другий семінар «Інтернаціоналізація вищої освіти», ініційований Міністерством освіти і науки України разом з Національним Еразмус+ офісом в Україні та командою Національних експертів з реформування вищої освіти з метою обговорення актуальних питань розвитку міжнародної діяльності закладів вищої освіти України в контексті євроінтеграції.

Мета заходу полягала в обговоренні концептуальних засад процесу інтернаціоналізації вищої освіти та її основних інструментів. Тому актуальні питання для обговорення полягали в підході до управління міжнародною діяльністю у ВНЗ, проектному менеджменті, академічній мобільності, іноземних студентах (зміна порядку набору, видача запрошень, користування електр.журналом і тд.)

Детальніше...
 
Інформаціна скайп-сесія з Полтавським національним технічним університетом імені Юрія Кондратюка (24.09.15)

24 вересня 2015 року в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка відбулася Інформаційна сесія щодо можливостей співпраці в рамках програми Еразмус+. Захід відбувався безпосередньо у Полтавському національному технічного університеті зі скайп-зв’язком з Національним Еразмус+ офісом в Україні (м.Київ).

На сесії були присутніми близько 140 учасників. Презентації Національного Еразмус+ офісу заслухали як студенти університету так і викладачі. Учасникам були представлені можливості співпраці з програмою Еразмус+ за напрямом мобільності, розвитку потенціалу та за напрямом Жана Моне.

Детальніше...
 
Національний Еразмус+ офіс на виставці «ЗНО – 2016. ОСВІТА В УКРАЇНІ. ОСВІТА ЗА КОРДОНОМ»

25 вересня 2015 року з 10.00 в рамках спеціалізованої виставки «ЗНО – 2016. ОСВІТА В УКРАЇНІ. ОСВІТА ЗА КОРДОНОМ» Національний Еразмус+ офіс в Україні під час прес-конференції "Можливості участі України в програмі Горизонт - 2020" представить всім учасникам Програму Еразмус+ та її можливості як для студентів, так і для викладачів та ВНЗ.

Деталі щодо Виставки «ЗНО – 2016. ОСВІТА В УКРАЇНІ. ОСВІТА ЗА КОРДОНОМ»: http://www.osvita.link/index.php/uk

 


Сторінка 189 з 225

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home