Payday loans
slide show
Institute for Leadership,
Innovations
and Development
Семінар для керівників міжнародних відділів український університетів «Інтернаціоналізація вищої освіти» (28.10.15)

28 вересня 2015 р. відбувся другий семінар «Інтернаціоналізація вищої освіти», ініційований Міністерством освіти і науки України разом з Національним Еразмус+ офісом в Україні та командою Національних експертів з реформування вищої освіти з метою обговорення актуальних питань розвитку міжнародної діяльності закладів вищої освіти України в контексті євроінтеграції.

Мета заходу полягала в обговоренні концептуальних засад процесу інтернаціоналізації вищої освіти та її основних інструментів. Тому актуальні питання для обговорення полягали в підході до управління міжнародною діяльністю у ВНЗ, проектному менеджменті, академічній мобільності, іноземних студентах (зміна порядку набору, видача запрошень, користування електр.журналом і тд.)

Read more...
 
Інформаціна скайп-сесія з Полтавським національним технічним університетом імені Юрія Кондратюка (24.09.15)

24 вересня 2015 року в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка відбулася Інформаційна сесія щодо можливостей співпраці в рамках програми Еразмус+. Захід відбувався безпосередньо у Полтавському національному технічного університеті зі скайп-зв’язком з Національним Еразмус+ офісом в Україні (м.Київ).

На сесії були присутніми близько 140 учасників. Презентації Національного Еразмус+ офісу заслухали як студенти університету так і викладачі. Учасникам були представлені можливості співпраці з програмою Еразмус+ за напрямом мобільності, розвитку потенціалу та за напрямом Жана Моне.

Read more...
 
Національний Еразмус+ офіс на виставці «ЗНО – 2016. ОСВІТА В УКРАЇНІ. ОСВІТА ЗА КОРДОНОМ»

25 вересня 2015 року з 10.00 в рамках спеціалізованої виставки «ЗНО – 2016. ОСВІТА В УКРАЇНІ. ОСВІТА ЗА КОРДОНОМ» Національний Еразмус+ офіс в Україні під час прес-конференції "Можливості участі України в програмі Горизонт - 2020" представить всім учасникам Програму Еразмус+ та її можливості як для студентів, так і для викладачів та ВНЗ.

Деталі щодо Виставки «ЗНО – 2016. ОСВІТА В УКРАЇНІ. ОСВІТА ЗА КОРДОНОМ»: http://www.osvita.link/index.php/uk

 


Page 189 of 225

NEO in Ukraine

160x49

banner_tempus

ILID Projects

project

ILID

ILIDlogo-w165

Institute for Leadership, Innovations and Development

Mision / Vision

"Genius Temporis"

MISSION – To strengthen professional and organizational leadership and development of governance, management and education by implementation of innovations.

VISION – «ILID» – leader in implementation of innovations for professional and organizational development of governance, management and education.

ILID focus: educational and transformational leadership, open and inclusive education, good governance.

growth-arrow

Through LEARNING to INNOVATIONS,
through INNOVATIONS to DEVELOPMENT,
through DEVELOPMENT to LEADERSHIP!

 

Home