Payday loans
slide show
Institute for Leadership,
Innovations
and Development
Здобутки перших двох років виконання проекту Київського національного університету імені Тараса Шевченка «Університетські курси з європейської економічної інтеграції» за програмою Жана Моне

З вересня 2013 р. у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка за керівництвом професора д.е.н. О.І. Шниркова виконується проект Європейського Союзу Еразмус+ Жан Моне: «Університетські курси з європейської економічної інтеграції» (в статусі кафедри Жана Моне).

Read more...
 
Інформаційний день Програми Європейського Союзу ЕРАЗМУС+ у сфері вищої освіти (м.Запоріжжя, 10.12.15)

10 грудня 2015 р. Національний Еразмус+ офіс в Україні (проект ЄС), у тісній співпраці з Представництвом Європейського Союзу в Україні та за підтримки Міністерства освіти і науки України і Виконавчого агентства ЄС з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (Брюссель, Бельгія), Посольств Австрії, Польщі, Німеччини в Україні спільно із Запорізьким національним університетом, провів Інформаційний день Програми Європейського Союзу ЕРАЗМУС+ у сфері вищої освіти.

Цільова аудиторія: представники вищих навчальних закладів України, науково-дослідних установ, громадських організацій, студенти, роботодавці та інші особи, зацікавлені у підготовці проектів задля модернізації вищої освіти та навчанні у європейських університетах.

Read more...
 
Тренінг з написання проектів за програмою Еразмус+ (11.12.15, м.Запоріжжя)

11 грудня 2015 р. у м. Запоріжжя командою НЕО в Україні (проект ЄС) було проведено тренінг для представників вищих навчальних закладів України щодо написання проектних заявок в рамках програми Еразмус+.
30 відібраних учасників тренінгу, є відповідальні за підготовку проектів у своєму закладі (представники відділів/управлінь міжнародних зв’язків, проектних офісів, представники кафедр, факультетів тощо), які не мають досвіду написання проектів та володіють англійською мовою.

Впродовж тренінгу було опрацьовано принципи побудови аплікаційної форми та надали рекомендації з підготовки проектних заявок, зокрема команди спільно працювали над визначенням та аналізом проблем, стекхолдерів та цілей пілотного проекту. Разом з учасниками тренінгу було детально опрацьовано логіко-структурну матрицю, робочі пакети за напрямами «Розвиток потенціалу вищої освіти».

Read more...
 


Page 188 of 227

NEO in Ukraine

160x49

banner_tempus

ILID Projects

project

ILID

ILIDlogo-w165

Institute for Leadership, Innovations and Development

Mision / Vision

"Genius Temporis"

MISSION – To strengthen professional and organizational leadership and development of governance, management and education by implementation of innovations.

VISION – «ILID» – leader in implementation of innovations for professional and organizational development of governance, management and education.

ILID focus: educational and transformational leadership, open and inclusive education, good governance.

growth-arrow

Through LEARNING to INNOVATIONS,
through INNOVATIONS to DEVELOPMENT,
through DEVELOPMENT to LEADERSHIP!

 

Home