Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Синергія двох міжнародних програм

На початку березня 2016 р. у Києві відбувся перший семінар-тренінг для команд українських університетів – учасників Програми розвитку лідерського потенціалу університетів України. Програма є спільною ініціативою Британської Ради в Україні, Фундації лідерства для вищої освіти (Сполучене Королівство) та Інституту вищої освіти НАПН України та реалізовуватиметься за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Протягом трьох років (2015–2018 рр.) 40 університетів України матимуть можливість здійснити інституційні реформи та посилити свій лідерський потенціал за підтримки британських експертів з розвитку лідерства, використовуючи досвід університетів Сполученого Королівства та розраховуючи на допомогу українських колег, які мають спільний порядок денний щодо завдань і змін, які необхідно впровадити відповідно до викликів часу та Закону України «Про вищу освіту».

Детальніше...
 
Презентація можливостей Програми Еразмус+ для працівників Національного університету біоресурсів та природокористування України (04.02.16)

4 лютого 2016 р. в Національному університеті біоресурсів та природокористування України за участі Національного Еразмус+ офісу відбувся семінар, що був присвячений міжнародним цілям суспільного розвитку України в 2016 р.

Під час заходу представники Національного Еразмус+ офісу презентували широкій аудиторії можливості міжнародної співпраці в рамках програми Еразмус+ за ключовими напрямами програми у сфері вищої освіти, зокрема: Навчальна мобільність (КА1), Проекти співпраці: Розвиток потенціалу вищої освіти (КА2) та Жан Моне.

Презентації щодо відкритих можливостей в рамках Програми Еразмус+ за посиланням: http://www.erasmusplus.org.ua/novyny/1096-informatsiynyy-den-prohramy-erazmus-dlya-vyshchykh-navchalnykh-zakladiv.html

Відеопрезентація програми Ерамзус+: https://eacea.ec.europa.eu/erasmus-plus/introduction-international-dimension-erasmus-plus_en

 
Інформаційна скайп-сесія із Тернопільським національним економічним університетом (3.02.16)

3 лютого 2016 р. відбулась Інформаційна скайп-сесія для представників вищих навчальних закладів Тернополя, організована Тернопільським національним економічним університетом.

Учасники Інформаційної сесії мали змогу ознайомитись із можливостями міжнародної співпраці в рамках програми Еразмус+ за ключовими напрямами програми у сфері вищої освіти, зокрема: Жан Моне, академічна мобільність (КА1), розвиток потенціалу (КА2), а також поспілкуватись із представниками НЕО в Україні щодо особливостей підготовки проектних пропозицій та реалізації проектів програми Еразмус+, зокрема за напрямами Жана Моне та з кредитної мобільності.

З презентаційними матеріалами можна ознайомитись тут.

 


Сторінка 187 з 227

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home