Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Тренінг з написання проектів за програмою Еразмус+ (11.12.15, м.Запоріжжя)

11 грудня 2015 р. у м. Запоріжжя командою НЕО в Україні (проект ЄС) було проведено тренінг для представників вищих навчальних закладів України щодо написання проектних заявок в рамках програми Еразмус+.
30 відібраних учасників тренінгу, є відповідальні за підготовку проектів у своєму закладі (представники відділів/управлінь міжнародних зв’язків, проектних офісів, представники кафедр, факультетів тощо), які не мають досвіду написання проектів та володіють англійською мовою.

Впродовж тренінгу було опрацьовано принципи побудови аплікаційної форми та надали рекомендації з підготовки проектних заявок, зокрема команди спільно працювали над визначенням та аналізом проблем, стекхолдерів та цілей пілотного проекту. Разом з учасниками тренінгу було детально опрацьовано логіко-структурну матрицю, робочі пакети за напрямами «Розвиток потенціалу вищої освіти».

Детальніше...
 
Матеріали семінару для переможців першого конкурсу проектів Pозвитку потенціалу вищої освіти (CBHE – Capacity Building in Higher Education) програми Еразмус+ (20.11.15)

Національний Еразмус+ офіс в Україні, Виконавче агентство з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА) у співпраці з Міністерством освіти і науки України за підтримки Представництва ЄС в Україні провели семінар для переможців першого конкурсу проектів з розвитку потенціалу вищої освіти (CBHE – Capacity Building in Higher Education) програми Еразмус+ 20 листопада 2015 року.

Під час семінару учасники проектів отримали інформацію щодо особливостей та оптимальних підходів до реалізації проектів з розвитку потенціалу вищої освіти. Зокрема, Джулія Моро, менеджер проектів Темпус, Еразмус+ від ЕАСЕА присвятила свою презентацію новим правилам фінансового менеджменту (з врахуванням unit costs та real costs); Міністерство освіти і науки України поінформувало про пріоритети реформуванні вищої освіти та очікування від реалізації проектів; представники Національного Еразмус+ офісу в Україні висвітлили зміни у національному законодавстві та їх вплив на менеджмент та реєстрацію проекту, методологічні підходи до розроблення освітніх програм та навчальних матеріалів.

Детальніше...
 
Презентації Інформаціного Дня Програми ЄС ЕРАЗМУС+ для вищих навчальних закладів (19.11.15)

Національний Еразмус+ офіс в Україні у тісній співпраці з Представництвом Європейського Союзу в Україні та Виконавчим агентством ЄС з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (Брюссель), за підтримки Міністерства освіти і науки України спільно з Київським національним торговельно-економічним університетом провів 19 листопада 2015 р. інформаційний день Програми Еразмус+ для вищих навчальних закладів.
Близько 200 учасників з усієї України – представників вищих навчальних закладів України, науково-дослідних установ, громадських організацій, роботодавців та інших зацікавлених осіб у підготовці проектів задля модернізації вищої освіти, зібралися в Київському національному торговельно-економічному університеті, щоб дізнатися про структуру Програми ЕРАЗМУС+ у сфері вищої освіти; правила участі українських вищих навчальних закладів у конкурсах за напрямами: «Навчальна мобільність», «Розвиток потенціалу вищої освіти» (колишня Програма Темпус), «Жан Моне»; рекомендації з підготовки проектних заявок.

Детальніше...
 


Сторінка 185 з 223

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home