Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Інформаційна скайп-сесія із Тернопільським національним економічним університетом (3.02.16)

3 лютого 2016 р. відбулась Інформаційна скайп-сесія для представників вищих навчальних закладів Тернополя, організована Тернопільським національним економічним університетом.

Учасники Інформаційної сесії мали змогу ознайомитись із можливостями міжнародної співпраці в рамках програми Еразмус+ за ключовими напрямами програми у сфері вищої освіти, зокрема: Жан Моне, академічна мобільність (КА1), розвиток потенціалу (КА2), а також поспілкуватись із представниками НЕО в Україні щодо особливостей підготовки проектних пропозицій та реалізації проектів програми Еразмус+, зокрема за напрямами Жана Моне та з кредитної мобільності.

З презентаційними матеріалами можна ознайомитись тут.

 
Здобутки перших двох років виконання проекту Київського національного університету імені Тараса Шевченка «Університетські курси з європейської економічної інтеграції» за програмою Жана Моне

З вересня 2013 р. у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка за керівництвом професора д.е.н. О.І. Шниркова виконується проект Європейського Союзу Еразмус+ Жан Моне: «Університетські курси з європейської економічної інтеграції» (в статусі кафедри Жана Моне).

Детальніше...
 
Інформаційний день Програми Європейського Союзу ЕРАЗМУС+ у сфері вищої освіти (м.Запоріжжя, 10.12.15)

10 грудня 2015 р. Національний Еразмус+ офіс в Україні (проект ЄС), у тісній співпраці з Представництвом Європейського Союзу в Україні та за підтримки Міністерства освіти і науки України і Виконавчого агентства ЄС з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (Брюссель, Бельгія), Посольств Австрії, Польщі, Німеччини в Україні спільно із Запорізьким національним університетом, провів Інформаційний день Програми Європейського Союзу ЕРАЗМУС+ у сфері вищої освіти.

Цільова аудиторія: представники вищих навчальних закладів України, науково-дослідних установ, громадських організацій, студенти, роботодавці та інші особи, зацікавлені у підготовці проектів задля модернізації вищої освіти та навчанні у європейських університетах.

Детальніше...
 


Сторінка 184 з 223

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home