Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Візит представників Асоціації колишніх депутатів Європейського парламенту PDF

22 вересня 2009 р. відбулась зустріч керівництва Інституту лідерства, інновацій та розвитку з представниками Асоціації колишніх депутатів Європейського парламенту.

 
«Досвід Сінгапуру – складові успішних загальнонаціональних електронних перетворень» PDF

30 вересня 2009 р. Навчальна мережа глобального розвитку і Світовий банк провели відеоконференцію «Досвід Сінгапуру – складові успішних загальнонаціональних електронних перетворень» (The Singapore Experience – Ingredients for Successful Nation-wide eTransformation), присвячену питанням упровадження електронного урядування (e-Governance).

 
Регіональний семінар Ради Європи PDF

1 - 2 липня 2009 р. Регіональний семінар Ради Європи «Як використовувати мультиперспективність у викладанні історії у школах з позицій примирення та толерантності».

Ініціатором та організатором заходу виступив Відділ історичної освіти Директорату освіти та мов Ради Європи.

Участь у заході взяли учасники з 5 країн: Азербайджану, Вірменії, Грузії, Росії та України. Серед запрошених фахівців – представники міністерств освіти, дослідники, вчителі та викладачі історії.

Детальніше...
 


Сторінка 182 з 206

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home