Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Презентація можливостей участі професійно-технічних освітніх закладів в рамках програми Еразмус+ (24.06.2015)

24 червня 2015 р. презентація можливостей співпраці для професійно-технічних навчальних закладів в рамках програми Еразмус+.

Презентація в рамках сесії науково-практичного семінару для викладачів іноземних мов "Професійна спрямованість вивчення іноземних мов у професійно-технічних навчальних закладах: стан та перспективи". Захід організовано Інститутом професійно-технічної освіти Національної академії педагогічних наук України.

Детальна інформація щодо заходу - http://www.ipto.kiev.ua/index.php?option=com_k2&view=item&id=893:24-chervnia-2015-roku-vidbudetsia-naukovo-praktychnyi-seminar-profesiina-spriamovanist-vyvchennia-inozemnykh-mov-u-profesiino-tekhnichnykh-navchalnykh-zakladakh-stan-ta-perspektyvy&Itemid=181&lang=ua

Оновлені матеріали: http://erasmusplus.org.ua/novyny/1096-informatsiynyy-den-prohramy-erazmus-dlya-vyshchykh-navchalnykh-zakladiv.html

 
Створення системи забезпечення якості вищої освіти в Україні - Колегія МОН України (команда HERE)

28 травня 2015 р. відбулося засідання Колегії Міністерства освіти і науки України, де розглядалося питання про створення системи забезпечення якості вищої освіти в Україні. Законом України «Про вищу освіту» (2014 р.), що розроблявся за участі Національного Темпус/Еразмус+ офісу в Україні та команди Національних експертів з реформування вищої освіти, на підставі узагальнення кращого світового досвіду вперше унормовано сучасну європейську модель системного забезпечення якості вищої освіти, яку необхідно впроваджувати.

Детальніше...
 
Ключові завдання освітньої реформи в Україні

27 травня 2015 р. у рамках круглого столу, організованого громадською ініціативою Реанімаційний Пакет Реформ, відбулося обговорення концептуальних положень і ключових завдань освітньої реформи, що мають реалізуватися новим Законом України «Про освіту», з метою надання суспільству відповідей про можливості та ризики законодавчих ініціатив.

У заході взяли участь Голова Комітету ВРУ з питань науки і освіти Лілія Гриневич, директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук, менеджер з аналітичної роботи Національного Еразмус+ офісу в Україні Жанна Таланова, головний експерт групи ОСВІТА Реанімаційного Пакету Реформ Володимир Бахрушин, представники Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України, а також експерти, представників державних інституцій, батьківських об'єднань, громадських організацій, що задіяні у законотворчій діяльності щодо підготовки проекту Закону України «Про освіту».

Детальніше...
 


Сторінка 181 з 215

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home