Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Презентації до ТРЕНІНГУ З НАПИСАННЯ ТА УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ В РАМКАХ ПРОГРАМИ ЄС ЕРАЗМУС+ НАПРЯМУ КА1: МІЖНАРОДНА КРЕДИТНА МОБІЛЬНІСТЬ (27.06.17, м.Київ)

27 червня 2017 р. у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» відбувся тренінг з написання та управління проектами в рамках Програми Європейського Союзу ЕРАЗМУС+ за напрямом КА1: Міжнародна кредитна мобільність (ICM). Організаторами тренінгу виступили Національний Еразмус+ офіс в Україні (проект ЄС), Національне Агентство Еразмус+ у Польщі, спільно з Міністерством освіти і науки України, Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні та Виконавчого агентства ЄС з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури.
Під час тренінгу з написання проектних заявок за напрямом КА1: Міжнародна кредитна мобільність було представлено можливості та правила участі українських вищих навчальних закладів у конкурсах Програми за напрямом КА1; рекомендації з підготовки проектних заявок, а також висвітлено досвід реалізації проектів з кредитної мобільності в українських університетах.

Детальніше...
 
Про можливості Програми Еразмус+ (19.05.2017 р., м.Львів)

Національний Еразмус+ офіс в Україні на запрошення та спільно із Львівським державним університетом безпеки життєдіяльності провели 19 травня 2017 р. Інформаційну сесію «Можливості Програми ЄС Еразмус+ для університетів та студентів, випускників, викладачів і адміністративного персоналу».

dsc 0621 0

 

Детальніше...
 
«Освітні програми ЄС: можливості для студентів та викладачів», - лекція-дискусія в Ужгороді (26.04.17)

26 квітня 2017 р. Представництво Європейського Союзу в Україні спільно з Національним Еразмус+ офісом в Україні провели зустріч-дискусію щодо освітніх програм ЄС, запросивши представників вищих навчальних закладів Ужгорода та Закарпатської області (студентів, викладачів, науковців та всіх охочих).

 

Детальніше...
 


Сторінка 177 з 227

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home