Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Семінар для викладачів у межах проекту «Удосконалення практико-орієнтованої підготовки викладачів професійної освіти і навчання» (20-22.02.18, м.Київ)


4BD731DC B1EF 42AF B0B8 2EA5BAD4C10F

20-22 лютого 2018 р. в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана відбувся семінар для викладачів у межах проекту Erasmus+ «Удосконалення практико-орієнтованої підготовки викладачів професійної освіти і навчання» (2016-2018) (ITE-VET) № 574124-EPP-1-2016-1-DE-EPPKA2-CBHE-JP.

Мета семінару – обмін досвідом підготовки викладачів для системи професійної освіти і навчання в університетах України та країн ЄС, посилення практичної складової підготовки.
У семінарі взяли участь викладачі педагогіки та дидактики.

Детальніше...
 
Презентація Еразмус+ в рамках Програми стажування у Верховній Раді України (22.02.18, м. Київ)


interns 22.02

22 лютого 2018 р. в рамках Програми стажування у Верховній Раді України було проведено презентацію Програми ЄС Еразмус+. Захід було організовано ГО «Ліга інтернів», що заснована у травні 2009 року як об’єднання випускників Програми стажування у Верховній Раді України та центральних органах виконавчої влади. Метою діяльності організації став розвиток Програми стажування, налагодження співпраці та підтримка зв’язків між її випускниками, пошук додаткових джерел фінансування.

Детальніше...
 
Інформаційна скайп-сесія щодо участі в конкурсах за напрямом Жан Моне (12.02.2018 р., м. Київ-Львів)


skype

12 лютого 2018 р. в Національному Еразмус+ офісі в Україні було проведено інформаційну Skype-сесію з питань підготовки та подання аплікаційних пакетів за напрямом Жан Моне. Захід організовано Національним Еразмус+ офісом в Україні (Проект ЄС) спільно з ДУ «Інститут регіональних досліджень імені М. І. Долішнього НАН України» для зацікавлених представників науково-дослідних установ Національної академії наук України.
Детальніше...
 


Сторінка 171 з 225

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home