Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Вебінар щодо можливостей Еразмус+ в межах школи Genesis для ЗВО України (04.12.23 р., м. Київ)

4 грудня 2023 року команда Національного Еразмус+ офісу в Україні долучились до вебінару «Програма ЄС Еразмус+: можливості у сферах освіти, молоді та спорту для України» в межах школи Genesis для ЗВО України. До вебінару приєдналось близько 205 учасників представників університетів з різних областей України, які зацікавлені у нових можливостях співпраці з європейськими колегами в межах Еразмус+.

Детальніше...
 
Участь у Сьомому Всеукраїнському форумі молодіжних працівників і працівниць: Загартовані. Згуртовані (01.12.23 р.,м. Київ)

1 грудня 2023 р. команда Національного Еразмус+ офісу в Україні приєдналась до Сьомого Всеукраїнського форуму молодіжних працівників і працівниць: Загартовані. Згуртовані, який проходив офлайн в місті Києві. Форум організований Міністерством молоді та спорту України, Всеукраїнським молодіжним центром, Асоціацією молодіжних працівників України у співпраці із Програмою ООН в Україні, Програмою USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) за фінансової підтримки Урядів Данії та Японії, Агентства США з міжнародного розвитку. До заходу приєдналось близько 200 учасників, які представляли активне студентство та молодіжні організації з різних міст України.

Детальніше...
 
Забезпечення якості в Україні – розроблення стандартів вищої освіти

Представники Національного Еразмус+ офісу в Україні та Національні експерти з реформування вищої освіти Програми ЄС Еразмус+ з 2016 р. задіяні в процесі розроблення стандартів вищої освіти та здійснюють методичну експертизу проєктів стандартів у співпраці з працівниками Інституту вищої освіти НАПН України. Координацію роботи забезпечує Національний Еразмус+ офіс в Україні спільно з Науково-методичною радою (сектор вищої освіти) і Директоратом вищої та фахової передвищої освіти Міністерства освіти і науки України.

Детальніше...
 


Сторінка 18 з 225

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home