Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕРАЗМУС+ ОФІС НА ВИСТАВЦІ «YOUTH AVENUE: ТВОЇ ЄВРОПЕЙСЬКІ МОЖЛИВОСТІ»

16-го жовтня о 14:00-17:00 у будівлі Інституту Міжнародних Відносин КНУ ім. Т.Г.Шевченка відбулася Виставка «Youth aVenue: Твої європейські можливості», в рамках якої Національний Еразмус+ офіс в Україні презентував можливості співпраці з програмою Еразмус+ КА1: Навчальна Мобільність (Learning Mobility).

НЕО надав консультації щодо можливостей отримання стипендій на навчальну мобільність для студентів, викладачів, науковців, персоналу вищих навчальних закладів для навчання, стажування, викладання, підвищення кваліфікації тощо.

«Youth aVenue: Твої європейські можливості» - це виставка, що зібрала в одному місці близько 700 європейських та українських студентів із представниками університетів, компаній та неурядових організацій.
Виставку було організовано в рамках Agora - генеральної асамблеї європейської організації AEGEE, що є заключною частиноювеликого проекту ReBuilding Democracy.

Сайт організаторів: http://aegee.kiev.ua

 
Семінар для керивників університетів «Інтернаціоналізація вищої освіти» (15.09.15)

15 вересня 2015 р. відбувся семінар «Інтернаціоналізація вищої освіти», ініційований Міністерством освіти і науки України разом з Національним Еразмус+ офісом в Україні та командою Національних експертів з реформування вищої освіти з метою обговорення актуальних питань розвитку міжнародної діяльності закладів вищої освіти України в контексті євроінтеграції.

Трансляція в режимі онлайн за посиланням: http://pedpresa.ua/136434-vebinar-30.html

Серед питань, що обговорювались на семінарі: академічна мобільність, спільні освітні програми подвійного диплому, проблеми реалізації міжнародних проектів, навчання іноземних студентів в Україні, визнання іноземних кваліфікацій в Україні.

Детальніше...
 
Проведено тренінг з написання проектів за програмою Еразмус+ 9 липня 2015 р.

Тренінг з підготовки проектних заявок за напрямом «Розвиток потенціалу вищої освіти» в рамках програми ЄС Еразмус+ пройшов 9 липня 2015 р. у Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв, м. Київ. Учасниками тренінгу стали викладачі, працівники відділів міжнародних зв’язків українських ВНЗ з Вінниці, Житомиру, Києва, Луцька, Львова, Харкова та Хмельницького, представники науково-дослідних установ, Міністерства освіти і науки України.

Детальніше...
 


Сторінка 165 з 200

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home