Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Обрано Раду PDF
14 листопада 2007 р. Голосуванням представників центрів та філіалів Навчальної мережі глобального розвитку Світового банку було обрано Раду Навчальної мережі глобального розвитку Світового банку регіону ЄВРАЗІЯ до складу якої увійшли Горан Скварц – НМГР Хорватія, Дінка Дінкова – НМГР Болгарія, Світлана Шитікова – НМГР Україна. Рада є головним управлінським та консультаційним органом Мережі, першочергове завдання якої: підготовка технічного завдання та обрання виконавчого органу управління мережею – Секретаріат регіону ЄВРАЗІЯ.
 
«М-Уряд: нові можливості для державної служби» PDF

29 листопада 2007 р. Семінар «М-Уряд: нові можливості для державної служби».
Адреса веб-трансляції: http://www.worldbank.org/edevelopment/live

e_Development

 

 

Деталі
 
Презентація порталу «Розбудова демократії» PDF
project_splash10 листопада 2007. Презентація нового порталу «Розбудова демократії» http://www.edportal.org.ua у межах V Міжнародної конференції «Розвиток демократії і демократична освіта в Україні».
 


Сторінка 164 з 173

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home