Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Участь у стратегічній сесії з розвитку педагогічної освіти від Міністерства освіти і науки України (02.03.2023 р., онлайн/офлайн)

2 березня 2023 р. команда Національного Еразмус+ офісу в Україні взяла участь у роботі стратегічної сесії керівників закладів вищої освітиз розвитку педагогічної освіти, ініційованої Міністерство освіти і науки України, що проходила у Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича. У заході взяло участь понад 120 керівників закладів вищої освіти України та інших дердавних установ.

Детальніше...
 
International Contact Webinar: Supporting Ukrainian Sport (07.03.2023, онлайн)

7 березня 2023 р. Міністерство молоді та спорту України спільно з Національним Еразмус+ офісом в Україні за підтримки Генерального директорату Європейської Комісії з питань освіти, молоді, спорту та культури (DG EAC), Європейського виконавчого агентства з питань освіти та культури (EACEA), Представництва Європейського Союзу в Україні (tbc), Національного олімпійського комітету України та Спортивного комітету України запрошують потенційних партнерів та бенефіціарів з України та ЄС з метою встановлення та зміцнення співпраці у сфері спорту взяти участь в International Contact Webinar: Supporting Ukrainian Sport.

Детальніше...
 
Круглий стіл “Особливості міжнародної академічної мобільності для медичних закладів: виклики та рішення під час воєнного стану” (27.02.2023)

27 лютого 2023 р. команда Національного Еразмус+ офісу в Україні приєдналась до круглого столу “Особливості міжнародної академічної мобільності для медичних закладів: виклики та рішення під час воєнного стану”. У заході взяло участь близько 30 представників закладів вищої освіти, міжнародних та навчальних відділів з медичних закладів України.

Детальніше...
 


Сторінка 17 з 200

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home