Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Презентація можливостей Програми Еразмус+ для працівників Національного університету біоресурсів та природокористування України (04.02.16)

4 лютого 2016 р. в Національному університеті біоресурсів та природокористування України за участі Національного Еразмус+ офісу відбувся семінар, що був присвячений міжнародним цілям суспільного розвитку України в 2016 р.

Під час заходу представники Національного Еразмус+ офісу презентували широкій аудиторії можливості міжнародної співпраці в рамках програми Еразмус+ за ключовими напрямами програми у сфері вищої освіти, зокрема: Навчальна мобільність (КА1), Проекти співпраці: Розвиток потенціалу вищої освіти (КА2) та Жан Моне.

Презентації щодо відкритих можливостей в рамках Програми Еразмус+ за посиланням: http://www.erasmusplus.org.ua/novyny/1096-informatsiynyy-den-prohramy-erazmus-dlya-vyshchykh-navchalnykh-zakladiv.html

Відеопрезентація програми Ерамзус+: https://eacea.ec.europa.eu/erasmus-plus/introduction-international-dimension-erasmus-plus_en

 
Інформаційна скайп-сесія із Тернопільським національним економічним університетом (3.02.16)

3 лютого 2016 р. відбулась Інформаційна скайп-сесія для представників вищих навчальних закладів Тернополя, організована Тернопільським національним економічним університетом.

Учасники Інформаційної сесії мали змогу ознайомитись із можливостями міжнародної співпраці в рамках програми Еразмус+ за ключовими напрямами програми у сфері вищої освіти, зокрема: Жан Моне, академічна мобільність (КА1), розвиток потенціалу (КА2), а також поспілкуватись із представниками НЕО в Україні щодо особливостей підготовки проектних пропозицій та реалізації проектів програми Еразмус+, зокрема за напрямами Жана Моне та з кредитної мобільності.

З презентаційними матеріалами можна ознайомитись тут.

 
Здобутки перших двох років виконання проекту Київського національного університету імені Тараса Шевченка «Університетські курси з європейської економічної інтеграції» за програмою Жана Моне

З вересня 2013 р. у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка за керівництвом професора д.е.н. О.І. Шниркова виконується проект Європейського Союзу Еразмус+ Жан Моне: «Університетські курси з європейської економічної інтеграції» (в статусі кафедри Жана Моне).

Детальніше...
 


Сторінка 160 з 200

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home