Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Можливості від ЄС: ярмарок програм та проектів (30.05.18, м. Київ)


ErasmusPlusPhoto

30 травня 2018 р. Представництво ЄС в Україні провело «Ярмарку можливостей від ЄС», залучивши до презентації Команду Національного Еразмус+ офісу в Україні.

Семінар орієнтований на громадські організації та усіх тих, хто має донорську підтримку в рамках своїх проектів, зокрема європейську.

Детальніше...
 
Матеріали круглого столу «Інструменти мотивації на особистісному, інституційному та національному рівнях в контексті розвитку внутрішньої системи забезпечення якості у вищій освіті» (24.05.2018, м. Ки ...

Запрошуємо ознайомитись з матеріаламикруглого столу «Інструменти мотивації на особистісному, інституційному та національному рівнях в контексті розвитку внутрішньої системи забезпечення якості у вищій освіті», що відбулась 24 травня 2018 р. у м. Києві

за підтримки Програми Еразмус+, SPHERE, Виконавчого агентства з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (EACEA).
Захід організовано Національним Еразмус+ офісом в Україні (Проект ЄС) спільно з Національною командою експертів з реформування вищої освіти (HERE team), Представництвом Європейського Союзу в Україні, Міністерством освіти і науки України, Інститутом вищої освіти НАПН та Національною академією педагогічних наук України.

Детальніше...
 
Національна конференція eTwinning Plus в Україні (21.05.18, м. Київ)


main logo

21 травня 2018 р. у м. Києві відбулася Національна конференція eTwinning Plus. Захід об’єднав близько 140 найактивніших ітвіннерів-учасників Програми з усіх регіонів України.

В рамках конференції менеджер НЕО в Україні Катерина ЖДАНОВА презентувала Програму ЄС Еразмус+ (вища освіта, молодь).

Детальніше...
 


Сторінка 159 з 219

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home