Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Дізнайтесь більше про можливості програми ЄС Еразмус+ (27.04.2017 р., м.Тернопіль)

Національний Еразмус+ офіс в Україні спільно з Тернопільським національним технічним університетом імені Івана Пулюя провели 27 квітня 2017 р. Інформаційний день «Можливості Програми ЄС Еразмус+ для університетів та студентів, випускників, викладачів і адміністративного персоналу».

Інфодень щодо можливостей в рамках Програми Еразмус+ складався з двох сесій:

 

Детальніше...
 
Презентації Інформаційного семінару програми Еразмус+ та HelpDesk для університетів (5.04.2017, о 14.00, м.Дніпро)

5 квітня 2017 р. Національний Еразмус+ офіс в Україні у співпраці з Дніпропетровським національним університетом залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна провели Інформаційний семінар програми Еразмус+ та HelpDesk для вищих навчальних закладів щодо особливостей участі організацій в конкурсах програми Еразмус+ та специфіки реалізації проектів відповідно до правил донора та в рамках національного законодавства України. Семінар зібрав організації, які є потенційними учасниками і виконавцями поточних проектів.

 

Детальніше...
 
Презентація лекції-дискусії «Освітні програми ЄС: можливості для студентів та викладачів» (5.04.17, о 10.00 м.Дніпро)

5 квітня 2017 р. о 10:00 Представництво Європейського Союзу в Україні та Національний Еразмус+ офіс в Україні у співпраці з Національним університетом імені Олеся Гончара провели зустріч-дискусію щодо освітніх програм ЄС для представників вищих навчальних закладів Дніпра та області: студентів, викладачів, науковців та всіх охочих.

Детальніше...
 


Сторінка 157 з 206

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home