Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Матеріали семінару для переможців першого конкурсу проектів Pозвитку потенціалу вищої освіти (CBHE – Capacity Building in Higher Education) програми Еразмус+ (20.11.15)

Національний Еразмус+ офіс в Україні, Виконавче агентство з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА) у співпраці з Міністерством освіти і науки України за підтримки Представництва ЄС в Україні провели семінар для переможців першого конкурсу проектів з розвитку потенціалу вищої освіти (CBHE – Capacity Building in Higher Education) програми Еразмус+ 20 листопада 2015 року.

Під час семінару учасники проектів отримали інформацію щодо особливостей та оптимальних підходів до реалізації проектів з розвитку потенціалу вищої освіти. Зокрема, Джулія Моро, менеджер проектів Темпус, Еразмус+ від ЕАСЕА присвятила свою презентацію новим правилам фінансового менеджменту (з врахуванням unit costs та real costs); Міністерство освіти і науки України поінформувало про пріоритети реформуванні вищої освіти та очікування від реалізації проектів; представники Національного Еразмус+ офісу в Україні висвітлили зміни у національному законодавстві та їх вплив на менеджмент та реєстрацію проекту, методологічні підходи до розроблення освітніх програм та навчальних матеріалів.

Детальніше...
 
Презентації Інформаціного Дня Програми ЄС ЕРАЗМУС+ для вищих навчальних закладів (19.11.15)

Національний Еразмус+ офіс в Україні у тісній співпраці з Представництвом Європейського Союзу в Україні та Виконавчим агентством ЄС з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (Брюссель), за підтримки Міністерства освіти і науки України спільно з Київським національним торговельно-економічним університетом провів 19 листопада 2015 р. інформаційний день Програми Еразмус+ для вищих навчальних закладів.
Близько 200 учасників з усієї України – представників вищих навчальних закладів України, науково-дослідних установ, громадських організацій, роботодавців та інших зацікавлених осіб у підготовці проектів задля модернізації вищої освіти, зібралися в Київському національному торговельно-економічному університеті, щоб дізнатися про структуру Програми ЕРАЗМУС+ у сфері вищої освіти; правила участі українських вищих навчальних закладів у конкурсах за напрямами: «Навчальна мобільність», «Розвиток потенціалу вищої освіти» (колишня Програма Темпус), «Жан Моне»; рекомендації з підготовки проектних заявок.

Детальніше...
 
Презентація Інформаційного Дня програми ЄС ЕРАЗМУС+ щодо академічної мобільності (20.11.15)

20 листопада 2015 р. в приміщенні Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся Інформаційний день Програми Еразмус+ (Проект ЄС) щодо академічної мобільності. Захід було ініційовано Національним Еразмус+ офісом в Україні у тісній співпраці з Представництвом Європейського Союзу в Україні та Виконавчим агентством ЄС з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (Брюссель) та за підтримки Міністерства освіти і науки України. Захід відвідало близько 250 учасників серед яких були: студенти, випускники, аспіранти та докторанти, викладачі та представники міжнародних відділів українських вищих навчальних закладів.

Учасників привітали: Петро БЕХ, проректор з міжнародних зв’язків, Київський національний університет імені Тараса Шевченка; Ольга ФЕДОТКІНА, головний спеціаліст відділу міжнародних договорів та визнання документів про освіту, управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції, Міністерство освіти і науки України; Іванна АТАМАНЧУК, менеджер з академічної мобільності, НЕО в Україні.

Детальніше...
 


Сторінка 156 з 194

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home