Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Про можливості Програми Еразмус+ (19.05.2017 р., м.Львів)

Національний Еразмус+ офіс в Україні на запрошення та спільно із Львівським державним університетом безпеки життєдіяльності провели 19 травня 2017 р. Інформаційну сесію «Можливості Програми ЄС Еразмус+ для університетів та студентів, випускників, викладачів і адміністративного персоналу».

dsc 0621 0

 

Детальніше...
 
«Освітні програми ЄС: можливості для студентів та викладачів», - лекція-дискусія в Ужгороді (26.04.17)

26 квітня 2017 р. Представництво Європейського Союзу в Україні спільно з Національним Еразмус+ офісом в Україні провели зустріч-дискусію щодо освітніх програм ЄС, запросивши представників вищих навчальних закладів Ужгорода та Закарпатської області (студентів, викладачів, науковців та всіх охочих).

 

Детальніше...
 
«Освітні програми ЄС: можливості для студентів та викладачів», - лекція-дискусія у Хмельницькому (19.04.17)

19 квітня 2017 р. Представництво Європейського Союзу в Україні  в рамках Інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні» провело для представників вищих навчальних закладів Хмельницького та області (студентів, викладачів, науковців та всіх охочих) зустріч-дискусію щодо освітніх програм Європейського Союзу.

 

Детальніше...
 


Сторінка 156 з 206

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home