Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Зустріч з Національний агентством Еразмус+ у Литві (17.06.19, м. Вільнюс, Литва)

17 червня 2019 р. Національний Еразмус+ офіс в Україні в рамках відрядження провели робочу зустріч з командою Національного Агентства Еразмус+ в Литві. Зокрема зустріч з колегами ставила на меті вивчення досвіду та посилення співпраці з потенційними організаціями від України в рамках останнього конкурсу Програми.

Детальніше...
 
Міжнародна конференція «Розбудова системи забезпечення якості вищої освіти в Україні» (11-12.06.2019, м. Київ)

11-12 червня 2019 року у Київському національному торговельно-економічному університеті протягом відбулася міжнародна конференція «Розбудова системи забезпечення якості вищої освіти в Україні».

Детальніше...
 
Інформаційний день Програми ЄC Еразмус+ (21.05.2019, м. Івано-Франківськ)


21 травня 2019 р. у м. Івно-Франківську відбувся Інформаційний день Програми Європейського Союзу Еразмус+. Захід було організовано Національним Еразмус+ офісом в Україні (Проект ЄС) спільно з Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника.

Детальніше...
 


Сторінка 155 з 227

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home