Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Інформаційна сесія «Можливості Програми ЄС Еразмус+ для навчання» (18.10.17, м. Харків)

Національний Еразмус+ офіс в Україні спільно з EU OPEN Neighbourhood Programme та Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого 18 жовтня 2017 р. о 14:00 провели Інформаційну сесію «Можливості Програми ЄС Еразмус+ для навчання». У заході взяли участь студенти та випускники, працівники закладів вищої освіти м. Харків. Учасники заходу мали змогу ознайомитись із особливостями участі у програмі Еразмус+ для навчання за кредитною та ступеневою мобільностями, обговорити особливості участі у конкурсі з відбору на навчання, викладання та стажування, а також безпосередньо перебування у партнерських європейських університетах.

 
Презентація Програми Еразмус+ в рамках Фестивалю освітнього лідерства "CLEVER" (23.09.17, м. Київ)

23 вересня 2017 р., з 10:00 до 17:30 в приміщенні Київського університету імені Бориса Грінченка (вул. Маршала Тимошенка, 13б) відбувся Фестиваль освітнього лідерства "Clever". Захід ставив на меті висвітлити питання лідерства в освіті, створення креативної команди та розбудови нової комунікації зі студентами.

В межах фестивалю було проведено:

- панельна дискусія «Який педагог потрібен сьогодні?» із залученням представників влади, адміністрації закладів вищої освіти, викладачів та студентів;

- три лінійки майстер-класів від тренерів-практиків:
1) Освітнє лідерство: починаємо з себе.
(тематика майстер-класів зорієнтована на особистості викладача, питаннях його особистісного розвитку, профілактики професійного вигорання, збереженні психічного здоров'я тощо);

Детальніше...
 
Лекція-дискусія «Освітні програми ЄС: можливості для студентів і викладачів» (20.09.17, м. Полтава)

20 вересня 2017 р. Представництво Європейського Союзу спільно з Полтавським університетом економіки і торгівлі в рамках Інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні» провели лекцію-дискусію «Освітні програми ЄС: можливості для студентів і викладачів» в рамках якої відублася презентація Програми Європейського Союзу Еразмус+.

Участь у заході взяло близько 60 представників ВНЗ м. Полтави: студенти, викладачі, представники адміністративного персоналу, науковці тощо. Присутні прослухали презентації щодо можливостей Програми Еразмус+ за напрямами: «Розвиток потенціалу вищої освіти», "Навчальна мобільність" (Міжнародна кредитна мобільність, Ступенева мобільність) та Жан Моне. Під час заходу для студентів (бакалавр, магістр, аспірант) та викладачів було презентовано можливості академічної мобільності в рамках Програми Еразмус+, зокрема Міжнародну кредитну мобільність (короткостроковий обмін) та Ступеневу мобільність (повний курс навчання і викладання на магістратурі\докторантурі).

Детальніше...
 


Сторінка 154 з 206

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home