Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Презентація Еразмус+ в рамках Програми стажування у Верховній Раді України (22.02.18, м. Київ)


interns 22.02

22 лютого 2018 р. в рамках Програми стажування у Верховній Раді України було проведено презентацію Програми ЄС Еразмус+. Захід було організовано ГО «Ліга інтернів», що заснована у травні 2009 року як об’єднання випускників Програми стажування у Верховній Раді України та центральних органах виконавчої влади. Метою діяльності організації став розвиток Програми стажування, налагодження співпраці та підтримка зв’язків між її випускниками, пошук додаткових джерел фінансування.

Детальніше...
 
Інформаційна скайп-сесія щодо участі в конкурсах за напрямом Жан Моне (12.02.2018 р., м. Київ-Львів)


skype

12 лютого 2018 р. в Національному Еразмус+ офісі в Україні було проведено інформаційну Skype-сесію з питань підготовки та подання аплікаційних пакетів за напрямом Жан Моне. Захід організовано Національним Еразмус+ офісом в Україні (Проект ЄС) спільно з ДУ «Інститут регіональних досліджень імені М. І. Долішнього НАН України» для зацікавлених представників науково-дослідних установ Національної академії наук України.
Детальніше...
 
Семінар з фінансового менеджменту міжнародної проектної діяльності проектів Програми ЄС Еразмус+» (13.02.18, м. Вінниця)


13 лютого 2018 р. в м. Вінниця відбувся семінар щодо особливостей фінансового менеджменту проектів Програми Еразмус+. Захід організовано Національним Еразмус+ офісом в Україні спільно з Донецьким національним університетом імені Василя Стуса (м. Вінниця) в рамках проекту Британської Ради щодо розбудови потенціалу університетів з інтернаціоналізації вищої освіти.
Детальніше...
 


Сторінка 152 з 206

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home