Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Скайп-презентація Програми Еразмус+ (12.10.18, Київ-Харків)

12 жовтня 2018 р. відбулася скайп-презентація про можливості програми Erasmus+ для здобувачів вищої освіти та співробітників в рамках проведення Erasmus+ Day у ННІ «Каразінська школа бізнесу». Для студентів бізнес школи виступив представник НЕО в Україні та учасники академічної мобільності, які поділилися своїм досвідом.

Під час заходу більше 50 учасників змогли дізнатися про індивідуальні можливості Програми Erasmus+ у сфері вищої освіти та молоді від менеджера НЕО в Україні Петра КРАЙНІКА. Підвищено обізнаність учасників щодо індивідуальних можливостей програми Еразмус+ в конкурсах з кредитної та ступеневої мобільностей, надано практичні рекомендації щодо умов конкурсу, пошуку програм та підготовки документів.

Інформація за посиланням: http://kbs.karazin.ua/events/single/151?lang=ua

 
Координаційна зустріч представників Національних Еразмус+ офісів та Національних агентств Еразмус+ (10-12.10.18, м. Брюссель)


43878294 973067806196784 1652283217375395840 o

10-12 жовтня 2018 р. (м. Брюссель, Бельгія) відбулась зустріч представників Виконавчого агентства ЄС з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА), представниками Генеральних Директоратів ЄС, Представництв ЄС в країнах-партнерах, Національних Еразмус+ офісів та Національних агентств Еразмус+.

зустріч команд складалася з двох частин:
10-11жовтня - внутрішня робота Еразмус+ офісів та команди ЕАСЕА щодо розвитку потенціалу команд, звітування щодо результатів за попередні роки, а також презентацію кращого досвіду за різними напрямками роботи в Програмі.
12 жовтня - зустріч Національних Еразмус+ офісів та Національних агентств Еразмус+. Головна мета заходу полягала в презентації нових деталей участі країн та організацій у конкурсах 20198 року; презентації статистичних даних результатів конкурсу 2018 року; нововедення у можливості у сфері молоді - European Solidarity Corps.

Детальніше...
 
Скайп-презентація Програми ЄС Еразмус+ у рамках тренінгу-семінару «Вікенд можливостей» (07.10.18, Київ-Одеса)

7 жовтня 2018 р. здійснено скайп-презентацію «Можливості впровадження інструменту інтернаціоналізації вищої освіти в межах проектів міжнародної співпраці програми Еразмус+» у рамках тренінгу-семінару «Вікенд можливостей» (сесія «Грантові можливості для переміщених ВНЗ, наукових установ, вчених\викладачів»).

Координатор НЕО в Україні Світлана ШИТІКОВА презентувала можливості в межах програми ЄС Еразмус+: міжнародна кредитна мобільність, проекти співпраці – розвиток потенціалу у сфері вищої освіти та у сфері розвитку молодіжної політики, проекти Жанна Моне – дослідження, викладання та обмін знаннями з Європейських студій. У заході узяли участь більше 30 представників ЗВО з регіонів.

 


Сторінка 150 з 215

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home