Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Стан та проблеми реалізації академічної мобільності і визнання результатів навчання в Україні - матеріали презентацій (12-13.09.2019, м. Львів, Україна)

12-13 вересня 2019 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка в рамках реалізації Проекту імені Жана Моне: 599469-EPP-1-2018-1-UA-EPJMO-СоЕ: (Центр Досконалості імені Жана Моне) «Західноукраїнський дослідницький центр з європейських студій» відбулася відкрита дискусія Центру на тему «Стан та проблеми реалізації академічної мобільності та визнання результатів навчання в Україні».

Детальніше...
 
Презентація Еразмус+ в рамках EU Study Days (5.07.19, м. Одеса)

5 липня 2019 р. у м. Одеса відбулася сесія Єврошколи для студентів з різних куточків України, в рамках якої відбулась презентація індивідуальних можливостей Програми Еразмус+ (вища освіта та молодь). Проект Європейського Союзу «EU Study Days in Ukraine (Школа європейських студій в Україні)» об’єднує студентів та випускників університетів з усіх регіонів України та надає можливість молоді дізнатися більше про Європейський Союз та євроінтеграцію України, а також ставить на меті створити майбутню мережу активної молоді з метою обміну досвідом та впровадження спільних ініціатив у майбутньому.

Детальніше...
 
Презентація Еразмус+ для кадетів Військового інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка (24.06.2019, м. Київ)

24 червня 2019 р. у Військовому інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка було проведено презентацію щодо можливостей з міжнародної кредитної мобільності Еразмус+. До заходу приєдналось понад 800 кадетів інституту, що отримали можливість поїхати на короткострокову мобільність до європейських університетів-партнерів.

Детальніше...
 


Сторінка 146 з 219

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home