Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Академічний LEAP Воркшоп у рамках Мережі Жан Моне (26-27.03.2020, м. Львів)

Запрошуємо долучитися до Академічного LEAP Воркшопу у рамках Мережі Жана Моне, метою якого є обговорення експертним середовищем релевантних аспектів викладання євроінтеграційної тематики у різних державах, зокрема в Україні, та стати майданчиком для рефлексій щодо сучасних освітніх трендів у сфері Європейських студій.

Детальніше...
 
Інформаційна сесія програми Еразмус+ (22.11.2019 р., м. Київ)

22 листопада 2019 р. у Київському університеті імені Бориса Грінченка відбулася Практична інформаційна сесія програми Еразмус+.

У заході узяли участь близько 70 учасників - науково-педагогічних працівників та працівників міжнародного відділу університету.

Детальніше...
 
Матеріали Дня Жан Моне (08.11.2019, м. Київ)

8 листопада 2019 р. в рамках Міжнародного інформаційного тижня Програми ЄС Еразмус+ відбувся День Жан Моне, який складався з двох частин: Частина 1. Як успішно впроваджувати проєкт Жан Моне (для проектів-переможців). Частина 2. Як подати заявку на конкурс Жан Моне 2020 р. (для потенційних партнерів).
Детальніше...
 


Сторінка 143 з 219

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home