Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Cкайп-консультація в рамках проекту КА2: CBHE "UKROTHE" (5.02.2020, Київ-Дрогобич)

4-5 лютого 2020 року відбулась перша робоча зустріч (kick-off meeting) команди проекту UKROTHE (Erasmus+, CBHE) на базі Дрогобицького державного педагогічного університету ім. Івана Франка. Учасники проекту та цієї зустрічі це: Університет прикладних наук VIVES (Бельгія), Політехнічний університет в Порту (Португалія), Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка (Україна), Придніпровська академія фізичної культури і спорту (Україна), Хмельницький національний університет (Україна). До проекту також залучені організації: “Oradea” (Бельгія-Румунія), “TAPAS” (Іспанія), Caritas Самбірсько-Дрогобицької єпархії (Україна), Реабілітаційний центр “Модричі” (Україна).

Детальніше...
 
Тренінгова скайп-сесія Програми ЄС Еразмус+ за напрямом Жан Моне для представників Тернопільського національного економічного університету (30.01.2020, Київ-Тернопіль)

30 січня 2020 року у Національному медичному університеті імені О. О. Богомольця організовано і проведено практичний семінар-тренінг «Як підготувати проектну заявку за напрямом Жан Моне програми ЄС Еразмус+».

Детальніше...
 
Зустріч Національних Еразмус+ офісів (29.01.2020, м. Брюссель, Бельгія)

29 січня 2020 р. в м. Брюссель, Бельгія відбулася зустріч представників Виконавчого агентства ЄС з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА), Генеральних Директоратів ЄС, Представництв ЄС в країнах-партнерах, Національних Еразмус+ офісів та Національних агентств Еразмус+.

Детальніше...
 


Сторінка 141 з 219

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home