Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Заключні очні тренінги PDF

17, 24, 31 травня 2008 р. Відбулись заключні сесії очно-дистанційного тренінгу «Соціальний діалог як інструмент формування корпоративної політики сучасних підприємств України», розробленого у межах проекту програми МАТРА КАП. Три групи учасників написали контрольні тести та захистили свої творчі роботи успішно. Вітаємо учасників із закінченням навчання та запрошуємо всіх зацікавлених у тематиці до співпраці у проекті.

 
Регіональна нарада НМГР PDF

14 травня 2008 р. Голова ради ІЛІР Шитікова Світлана взяла участь у щомісячній нараді Центрів Навчальної мережі глобального розвитку Світового банку. Обговорювались результати проведення виборів Регіонального секретаріату мережі та програма Регіонального семінару Центрів мережі.

 
Публічне лобіювання PDF

22-23 квітня 2008 р. Дводенний тренінг «Публічне лобіювання» для представників Асоціації роботодавців України за підтримки Фонду «Європа ХХІ» та Фонду суспільної безпеки за сприяння ІЛІР в межах проекту Школа громадського лобіювання.

 


Сторінка 129 з 143

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home