Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Презентація для української молоді в межах “ЄвроТрейн Україною” (29.04.2023 р., онлайн)

29 квітня 2023 р. НЕО в Україні взяли участь онлайн у заході для української молоді в межах “ЄвроТрейн Україною”, організованого в м. Житомир командою European Youth of Ukraine.

До заходу долучилось близько 40 представників активної молоді України, які отримали змогу заглибитися у світ демократичної Європи; сформувати своє бачення відносин Україна-ЄС; проаналізувати цінності ЄС та України; проаналізувати як молодь України вже змінила Європу та що ще можемо зробити; дізнатися про наш досвід в європейській політиці.

Детальніше...
 
VІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Інклюзивна освіта як індивідуальна траєкторія особистісного зростання дитини з особливими освітніми потребами» (27 квітня 2023 р., онлайн)

27 квітня 2023 р. Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського в онлайн форматі на платформі Zoom провів VІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію з міжнародною участю «ІНКЛЮЗИВНА ОСВІТА ЯК ІНДИВІДУАЛЬНА ТРАЄКТОРІЯ ОСОБИСТІСНОГО ЗРОСТАННЯ ДИТИНИ З ОСОБЛИВИМИ ОСВІТНІМИ ПОТРЕБАМИ».

Детальніше...
 
ІV Міжнародної науково-практичної конференції «Імперативи економічного зростання в контексті реалізації Глобальних цілей сталого розвитку» (25.04.2023 р., онлайн)

25 квітня 2023 р. у Київському національному університеті технологій та дизайну відбулася ІV Міжнародна науково-практична конференція «Імперативи економічного зростання в контексті реалізації Глобальних цілей сталого розвитку». Організаторами конференції виступили Міністерство освіти і науки України,  Київський національний університет технологій та дизайну, Національний ЕРАЗМУС+ Офіс в Україні, Інститут соціально-економічних ініціатив (ISEI), Київський освітньо-навчальний та молодіжний центр (KETY), Університет Фоджа (Італія), Університет прикладних наук RISEBA (м. Рига, Латвія), Мінгячевірський державний університет (Республіка Азербайджан), Міжнародна академія прикладних наук (MANS) в м. Ломжа (Польща), Державний університет ім. Акакія Церетелі (Кутаісі, Грузія).

Детальніше...
 


Сторінка 12 з 200

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home