Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Участь у Національному заході для формування QA POOL від Української асоціації студентів (13.03.2021, онлайн)

13 березня 2021 року відбувся Національний захід з формування QA POOL - Національного об'єднання студентських експертів.

До заходу долучились близько 40 учасників.

Детальніше...
 
Круглий стіл в межах проєкту розвитку потенціалу вищої освіти PAGOSTE (11-12.03.2021, м. Київ)

11-12 березня 2021 року у межах міжнародного проєкту Еразмус+ «Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні (PAGOSTE)» відбувся круглий стіл «Розробка та впровадження механізмів управління на основі партнерства при підготовці педагогічних кадрів для системи професійної освіти: концепції ефективного функціонування», організований Українською інженерно-педагогічною академією.

Детальніше...
 
Інформаційна сесія для представників професійної (професійно-технічної) освіти щодо можливостей Еразмус+ (4.03.2021, онлайн)

4 березня 2021 р. відбувся онлайн вебінар для представників професійної (професійно-технічної) освіти щодо можливостей Програми Європейського Союзу Еразмус+. Захід було організовано Командою підтримки реформ, Міністерством освіти і науки України спільно з Національним Еразмус+ офісом в Україні. До участі долучилось понад 700 представників закладів професійно-технічної освіти з різних областей України, а до Фейсбук трансляції - понад 13 000 глядачів.

Детальніше...
 


Сторінка 11 з 131

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home