Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Участь у круглому столі «Європейські студії в умовах війни: український вимір» (25.05.2022, онлайн)

25 травня 2022 р. Українська Асоціація Викладачів та Дослідників Європейської Інтеграції у партнерстві з Національним Еразмус+ офісом в Україні провели круглий стіл: «Європейські студії в умовах війни: український вимір». Захід організовано в рамках імплементації проєкту Програми ЄС Еразмус+ напряму ім. Жан Моне: "ЄС-Східне партнерство: майбутні шляхи активізації спільних ініціатив академічних та громадянських спільнот в Україні" (620395-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-SUPPA-EU–EaP).

Детальніше...
 
Форум «Забезпечення якості вищої освіти в умовах війни» (24.05.2022, онлайн)

24 травня 2022 р. відбувся Форум «Забезпечення якості вищої освіти в умовах війни», організований Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти спільно з ОБСЄ.

Детальніше...
 
EUA вебінар "Universities and democracy: Fostering scientific literacy – universities and the future of science communication" (14.06.2022, online)

Запрошуємо всіх бажаючих приєднатись до онлайн вебінару від European University Association на тему "Universities and democracy: Fostering scientific literacy – universities and the future of science communication".

Коли? онлайн 14 червня 2022 р., початок о 15.00 CEST

Детальніше...
 


Сторінка 11 з 173

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home