Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Графік роботи офісу на період війни

Під час війни в зв'язку не можливістю працювати в офісі команда НЕО в Україні продовжує діяльність у дистанційному форматі.

Детальніше...
 
Опитування студентів, що навчаються або планують навчатись за кордоном

Дорогі абітурієнти та студенти!

Ключові українські студентські організації — ESN UkraineУАС та УСЛ разом з Національним Еразмус+ офісом в Україні підготували для вас анонімне опитування.

Мета — визначити труднощі українських студентів та абітурієнтів, які планують навчатися / вже здобувають освіту за кордоном.

Детальніше...
 
Офіційне відкриття проєктів Програми ЄС Еразмус+ Жан Моне (07.04.22 р., онлайн)

7 квітня 2022 р. проведено координаційну зустріч для координаторів проєктів-переможців конкурсу 2021 р. Програми Європейського Союзу Еразмус+ за напрямом Жан Моне. Захід організовано Європейським виконавчим агентством з питань освіти та культури (ЕАСЕА). Понад 220 учасників з різних країн світу разом з командами проєктів Жан Моне українських університетів долучились до зустрічі.

Детальніше...
 


Сторінка 2 з 158

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home