Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Рекомендації щодо врядування, менеджменту та функціонування закладів вищої освіти і системи вищої освіти відповідно до забезпечення якості

НЕО в Україні та HERE здійснюють моніторинг документів ЄПВО та результатів проєктів CBHE. За підсумками кластерних заходів 2023 р. підготовлено рекомендації щодо врядування, менеджменту та функціонування закладів вищої освіти і системи вищої освіти відповідно до забезпечення якості.

Детальніше...
 
Огляд національного законодавства та освітньої політики

НЕО в Україні та HERE здійснюють моніторинг щодо змін законодавства, що регулює сферу освіти, та освітньої політики. За підсумками 2023 р. підготовлено огляд національного законодавства та освітньої політики в контексті документів ЄПВО та Болонських принципів.

Детальніше...
 
Семінар “Проєкти Програми ЄС Еразмус+: нові можливості для Університету” (22.12.2023 р., онлайн)

22 грудня 2023 р., команда Національного Еразмус+ офісу в Україні взяла участь у семінарі “Проєкти Програми ЄС Еразмус+: нові можливості для Університету”, що був організований Київським національним університетом імені Тараса Шевченка.

Детальніше...
 


Сторінка 2 з 215

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home