Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Інформаційний день CBVET – Розвитку потенціалу професійної (професійно-технічної) освіти (7.12.2022 р.)

Якщо Ваш заклад чи організація є провайдерами професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти – VET, то Інформаційний день CBVET щодо участі в новому конкурсі саме для Вас!

Ви дізнаєтесь про стратегічні документи, умови участі, критерії відбору, історії переможців попереднього конкурсу та як готувати і подавати заявки.

Детальніше...
 
Всесвітній вебінар Програми ЄС Erasmus+ World Wide Webinar (7-10.11.2022 р.)

Шановні Еразмусівці!

Всі дуже чекаємо відкриття нових конкурсів Програми ЄС Еразмус+ 2023 р. та інформації про новації і підтримку України!

Запрошуємо зарезервувати 7-10 листопада 2022 р. для участі у відкритті конкурсів Програми ЄС Еразмус+ 2023 р. – Erasmus+ World Wide Webinar.

Детальніше...
 
#ErasmusDays 2022! (13-15.10.2022 р.)

Цієї осені світова ініціатива #ErasmusDays2022 відбулась 13-15 жовтня за активної участі українськиї учасників та організацій, ставши надзвичайно важливою подією для освітнього фронту. Ця міжнародна ініціатива базується на дуже простій концепції: протягом трьох днів Еразмус+ спільнота ділиться історіями успіху і досягнутими результатами проєктів у сферах освіти, молоді та спорту.

Детальніше...
 


Сторінка 10 з 185

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home