Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
The European Year of Skills – What Comes Next? (30.04.2024 р., онлайн)

“The European Year of Skills – What Comes Next?”, заключний захід Європейського року навичок (The European Year of Skills), що відбудеться 30 квітня 2024 року в Брюсселі та у форматі онлайн.

“The European Year of Skills – What Comes Next?” – це масштабна конференція, де сотні учасників зберуться разом, щоб поділитися успішними історіями навичок та обговорити спадщину Європейського року навичок. Під час заходу будуть розглянуті досягнення Року та проведений аналіз того, що чекає попереду.

Детальніше...
 
Вебінар Європейської Комісії про штучний інтелект для залучення та мотивації студентів (12.04.2024 р., онлайн)

12 квітня 2024 р. відбудеться вебінар Європейської Комісії на тему “Artificial Intelligence for student engagement and motivation”.

Захід, зорієнтований на вивчення потенціалу використання штучного інтелекту (ШІ) в освіті, зокрема в динамічному ландшафті проєктів eTwinning, буде цікавий педагогам та керівникам закладів освіти, а також всім, хто прагне до покращення освітнього процесу з допомогою новітніх технологій.

Детальніше...
 
Онлайн курс “Євроінтеграція для українських муніципалітетів” (15-19.04.2024 р., онлайн)

Курсом від Cities4Cities | United4Ukraine допоможе заповнити прогалини у знаннях та отримати цінну інформацію «з перших уст» про те, як українським громадам активніше брати участь у програмах ЄС та розвивати співпрацю на європейському рівні. Також підготує до процесу вступу в ЄС та надасть інформацію про ті політики і стандарти Євросоюзу, які вже зараз варто брати до уваги при реалізації різних проектів на місцевому рівні.

Детальніше...
 


Сторінка 10 з 227

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home