Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Участь у kick-off зустрічі Еразмус+ CBHE BURN (12.02.2024, онлайн)

12 лютого 2024 року команда Національного Еразмус+ офісу в Україні приєднадась до kick-off зустрічі Еразмус+ CBHE PROMENT. До заходу долучились представники організацій консорціуму з різних країн.

У процесі зустрічі, координатори коротко охарактеризували майбутні заходи та терміни підписання грантової угоди. Команди обговорили питання для робочої зустрічі у Кельні у квітні-травні 2023 р. та затвердили дизайн логотипу проєкту.

Детальніше...
 
Kick-off зустріч проєкту Еразмус+ CBHE DIGITRANS (12.02.2024 р., онлайн/офлайн)

12 січня 2024 р., команда Національного Еразмус+ офісу в Україні приєдналася до kick-off зустрічі проєкту Еразмус+ CBHE DIGITRANS”, що відбулася в Ризький технічний університет та онлайн у рамках проєкту “Цифрова трансформація освітнього процесу ЗВО в Україні та Молдові для сталого співробітництва з підприємствами”/Digital transformation of HEIs education process in Ukraine and Moldova for sustainable engagement with enterprises (DIGITRANS).

Детальніше...
 
Михайло Винницький про масштабну реформу вищої освіти в ефірі ранкового шоу “Сніданок з 1+1” (08.01.2024 р., онлайн)

5 січня 2024 р., Кабінет Міністрів України погодив проект Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо фінансування здобуття вищої освіти та надання державної цільової підтримки її здобувачам». Невдовзі законопроект буде надіслано на розгляд до Верховної Ради України.

Детальніше...
 


Сторінка 9 з 223

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home