Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
«ЕРАЗМУС+ ДНІ для молоді України: Zoom edition – NORTH» (12.04.21 р., онлайн)

Команда Національного Еразмус+ офісу в Україні (Проєкт ЄС) спільно з Erasmus Student Network Kyiv 12 квітня 2021 р. провели «ЕРАЗМУС+ ДНІ для молоді України: Zoom edition – NORTH» щодо можливостей навчання і практики, викладання та стажування в провідних європейських університетах, молодіжних обмінів та волонтерства в межах Програми Європейського Союзу Еразмус+. Захід відбувся за підтримки Представництва ЄС в Україні у співпраці з Міністерством освіти і науки України, Міністерством молоді та спорту України, Євродеск Україна, Інформаційним центром Еразмус+ молодь та Європейський корпус солідарності, закладами вищої освіти, студентами-учасниками обмінів Еразмус+ та випускниками Еразмус Мундус.

Детальніше...
 
Вебінари від Національного Еразмус+ офісу у Вірменії щодо нового конкурсу Erasmus Mundus та Jean Monnet (8-9.04.21, онлайн)

Команда НЕО в Україні разом з представниками закладів вищої освіти та представниками інших українських організацій 8-9 квітня 2021 р. взяли участь у вебінарі від Національного Еразмус+ офісу у Вірменії щодо можливостей нового конкурсу Програми ЄС Еразмус+ напрямів Erasmus Mundus та Jean Monnet. Захід відбувся за підтримки Виконавчого Агентства ЕАСЕА, представників успішних проєктів Еразмус+ з України, Вірменії та Грузії. В он-лайн заходах взяло участь понад 330 представників з різних країн Східного Партнерства, зокрема і з України.

Детальніше...
 
«ЕРАЗМУС+ ДНІ для молоді України: Zoom edition – KYIV» (05.04.21 р., он-лайн)

Команда Національного Еразмус+ офісу в Україні (Проєкт ЄС) спільно з Erasmus Student Network Kyiv 5 квітня 2021 р. провели «ЕРАЗМУС+ ДНІ для молоді України: Zoom edition – KYIV» щодо можливостей навчання і практики, викладання та стажування в провідних європейських університетах, молодіжних обмінів та волонтерства в межах Програми Європейського Союзу Еразмус+.

Детальніше...
 


Сторінка 9 з 131

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home