Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Запрошуємо взяти участь у роботі VІ Міжнародної науково-практичної Інтернет-конференції «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ФОРМУВАННЯ ТВОРЧОЇ ОСОБИСТОСТІ ПЕДАГОГА В КОНТЕКСТІ НАСТУПНОСТІ ДОШКІЛЬНОЇ ТА ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ» (06-08.07.2022, онлайн)

Що? VІ Міжнародна науково-практична Інтернет-конференця «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ФОРМУВАННЯ ТВОРЧОЇ ОСОБИСТОСТІ ПЕДАГОГА В КОНТЕКСТІ НАСТУПНОСТІ ДОШКІЛЬНОЇ ТА ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ»

Коли? 6-8 липня 2022 р.

Де? Онлайн

Детальніше...
 
Ukrainian Higher Education Under Bombs: Voices from #ErasmusGeneration (30.06.2022, online)

30 червня 2022 р. Національний Еразмус+ офіс в Україні спільно з Міністерством освіти та науки України, Erasmus Student Network в Україні, Erasmus Mundus Association в Україні, Українським державним центром міжнародної освіти у співпраці з Представництвом Європейського Союзу в Україні провели вебінар «Українська вища освіта під бомбами: голоси від #ErasmusGeneration».

Детальніше...
 
Вебінар «Програма ЄС Еразмус+ 2021-2027 рр.» (21.06.2022, онлайн)

21 червня 2022 р. командою Національного Еразмус+ офісу в Україні (проєкт ЄС) проведено вебінар (серія інформаційних сесій) щодо можливостей Програми ЄС Еразмус+ для представників Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії та інших закладів вищої та професійної освіти (загалом більше 80 учасників).

Детальніше...
 


Сторінка 9 з 177

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home