Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Вебінар для переможців конкурсів Еразмус Мундус 2022 р. (8.12.2022)

Переможці та виконавці проєктів спільних магістерських програм Еразмус Мундус, запрошуються до відкриття проєктів Програми ЄС Еразмус+ Напряму Еразмус Мундус.

Ви зможете дізнатись про деталі особливості впровадження проєктів.

Детальніше...
 
Інформаційний день про конкурси Еразмус Мундус для ЗВО (22.11.2022р.)

Якщо Ваш заклад вищої освіти чи організація зацікавлена розвивати спільні магістерські програми, створювати ї та впроваджувати, то запрошуємо Вас ознайомитись з матеріалами презентованими на Міжнародному інформаційному дні Програми ЄС Еразмус+ Напряму Еразмус Мундус.

Детальніше...
 
Запрошуємо до участі у XI Міжнародної науково-практичної конференції «ЄВРОПЕЙСЬКА ІНТЕГРАЦІЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ УКРАЇНИ В КОНТЕКСТІ БОЛОНСЬКОГО ПРОЦЕСУ. Відновлення: виклики, підходи та інструменти (08.11.2022, онлайн)

Національний Еразмус+ офіс в Україні запрошує взяти участь у XІ Міжнародній науково-практичній конференції «ЄВРОПЕЙСЬКА ІНТЕГРАЦІЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ УКРАЇНИ В КОНТЕКСТІ БОЛОНСЬКОГО ПРОЦЕСУ. Відновлення: виклики, підходи та інструменти», організованої спільно з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та Інститутом вищої освіти НАПН України за підтримки Європейського виконавчого агентства з питань освіти та культури Європейської Комісії, Міністерства освіти і науки України, Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, Національної академії педагогічних наук України, Спілки ректорів закладів вищої освіти України та Британської Ради в Україні.

Детальніше...
 


Сторінка 9 з 185

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home