Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Онлайн Інфосесія Еразмус+ КА2: Розбудова потенціалу у вищій освіті (30.11.2023 р., онлайн)

Європейське агентство EACEA 30 листопада 2023 р. провели Онлайн Інформаційну сесію Програми ЄС Еразмус+ напрпяму КА2: Розбудова потенціалу у вищій освіті (CBHE), яка була присвячена питанням підготовки до участі в конкурсі 2024 р.

Детальніше...
 
Відкриття проєкту “Європейський Союз, європейська безпека та глобальне врядування” (29.11.2023 р., онлайн)

29 листопада 2023 р., команда Національного Еразмус+ офісу в Україні приєдналася до відкриття проєкту Ерасмус+ напряму Жан Моне модуль під назвою “Європейський Союз, європейська безпека та глобальне урядування”, що відбувся у Національному університеті «Львівська політехніка».

Детальніше...
 
Зустріч проректорів з міжнародного співробітництва за сприяння Спілки ректорів України (23-24.11.2023 р., м. Познань)

23-24 листопада 2023 року команда Національного Еразмус+ офісу в Україні доєдналася до зустрічі Ради проректорів з міжнародного співробітництва, створеної під егідою Спілки ректорів закладів вищої освіти України у вересні 2023 року, що відбулася в Університеті Адама Міцкевича в Познані.

Детальніше...
 


Сторінка 9 з 215

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home