Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
«ЕРАЗМУС+ ДНІ для молоді України: Zoom edition – SOUTH-EAST» (26.04.21 р., онлайн)

Команда Національного Еразмус+ офісу в Україні (Проєкт ЄС) спільно з Erasmus Student Network Kyiv 26 квітня 2021 р. провели «ЕРАЗМУС+ ДНІ для молоді України: Zoom edition – SOUTH-EAST» щодо можливостей навчання і практики, викладання та стажування в провідних європейських університетах, молодіжних обмінів та волонтерства в межах Програми Європейського Союзу Еразмус+. Захід відбувся за підтримки Представництва ЄС в Україні у співпраці з Міністерством освіти і науки України, Міністерством молоді та спорту України, Євродеск Україна, Інформаційним центром Еразмус+ молодь та Європейський корпус солідарності, закладами вищої освіти, студентами-учасниками обмінів Еразмус+ та випускниками Еразмус Мундус.

Детальніше...
 
Facebook вебінар «Erasmus+ Call 2021 for EaP Countries: Erasmus Mundus Action» (23.04.2021)

23 квітня 2021 р. відбувся Facebook вебінар на тему «Erasmus+ Call 2021 for EaP Countries: Erasmus Mundus Actions». Вебінар було організовано за підтримки Виконавчого агентства Європейської освіти і культури (ЕAСЕА) спільно з Національними Еразмус+ офісами країн Східного партнерства: Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Грузія, Молдова, Україна, та університетами-партнерами Спільних магістерських програм Еразмус Мундус з Грузії та України.

Детальніше...
 
«ЕРАЗМУС+ ДНІ для молоді України: Zoom edition – WEST» (19.04.21 р., онлайн)

Команда Національного Еразмус+ офісу в Україні (Проєкт ЄС) спільно з Erasmus Student Network Kyiv 19 квітня 2021 р. провели «ЕРАЗМУС+ ДНІ для молоді України: Zoom edition – WEST» щодо можливостей навчання і практики, викладання та стажування в провідних європейських університетах, молодіжних обмінів та волонтерства в межах Програми Європейського Союзу Еразмус+. Захід відбувся за підтримки Представництва ЄС в Україні у співпраці з Міністерством освіти і науки України, Міністерством молоді та спорту України, Євродеск Україна, Інформаційним центром Еразмус+ молодь та Європейський корпус солідарності, закладами вищої освіти, студентами-учасниками обмінів Еразмус+ та випускниками Еразмус Мундус.

Детальніше...
 


Сторінка 8 з 131

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home