Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Участь у семінарі «Нові можливості для студентських профспілкових комітетів» (20.05.21 р., он-лайн)

20 травня 2021 р. команда Національного Еразмус+ офісу взяла участь в он-лайн семінарі «Нові можливості для студентських профспілкових комітетів». Захід було організовано Профспілкою прцівників освіти і науки України спільно за пітримки Міністерства молоді та спорту України та Всеукраїнського молодіжного центру. До заходу на платфрормі Zoom приєдналось понад 80 голів студентських первинних профспілкових організацій.

Детальніше...
 
Участь у круглому столі “Україна – Європа: разом у майбуття” (18.05.21 р., он-лайн)

18 травня 2021 р. НЕО в Україні взяли участь у круглому столі “Україна – Європа: разом у майбуття”, що було організовано ХНЕУ ім. С. Кузнеця за підтримки Представництва ЄС в Україні та департаменту Науки і освіти ХОДА. Захід проводився на платформі Zoom, до якого приєдналось близько 80 студентів та працівників університету.

Детальніше...
 
Презентація з Facebook вебінару "Erasmus+ Call 2021 for EaP Countries: Jean Monnet Actions Rules for Applicants" (12.05.2021)

Дякуємо за участь в онлайн Facebook вебінарі «Erasmus+ Call 2021 for EaP Countries: Jean Monnet Actions Rules for Applicants», 12 травня 2021 р.

Вебінар організовано за підтримки Європейської виконавчого агентства з питань освіти і культури (ЕAСЕА) спільно з Національними Еразмус+ офісами країн Східного партнерства: Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Грузія, Молдова, Україна.

Детальніше...
 


Сторінка 8 з 133

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home