Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Онлайн курс “Євроінтеграція для українських муніципалітетів” (15-19.04.2024 р., онлайн)

Курсом від Cities4Cities | United4Ukraine допоможе заповнити прогалини у знаннях та отримати цінну інформацію «з перших уст» про те, як українським громадам активніше брати участь у програмах ЄС та розвивати співпрацю на європейському рівні. Також підготує до процесу вступу в ЄС та надасть інформацію про ті політики і стандарти Євросоюзу, які вже зараз варто брати до уваги при реалізації різних проектів на місцевому рівні.

Детальніше...
 
ТАМ захід – Регіональний семінар HERE “Рамка для ефективного дизайну мікрокваліфікацій: кращі практики та керівництво для розроблення високоякісних кваліфікацій” (11-12.03.2024 р., онлайн)

11-12 березня 2024 року відбувся ТАМ захід – Регіональний семінар HERE “Рамка для ефективного дизайну мікрокваліфікацій: кращі практики та керівництво для розроблення високоякісних кваліфікацій” у онлайн форматі. Семінар організовано Національним Еразмус+ офісом у Вірменії у співпраці з Arevik OHANYAN, експертом з реформування вищої освіти (HERE), керівником стратегічних проектів Міжнародного університету Євразії, та Національним Еразмус+ офісом в Україні в рамках місій технічної допомоги Еразмус+.

Детальніше...
 
Презентація можливостей Еразмус+ в межах зустрічі мережі ALDA в Україні (07.03.2024 р., м. Київ)

7 березня 2024 року команда Національного Еразмус+ офісу в Україні разом з Іриною СІКОРСЬКОЮ, Національною експерктою з реформування вищої освіти взяли участь у засіданні Європейської асоціації за місцеву демократію.

Детальніше...
 


Сторінка 7 з 223

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home