Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Запрошуємо долучитись до Erasmus+ Worlwide Online Seminar (23-25.11.21, он-лайн)

Шановні Еразмусівці!

Запрошуємо Вас приєднатись до Erasmus+ Worlwide Online Seminar присвячений сфері вищої освіти, який відбувається 23-25 листопада 2021 р.

На заході представлені можливості Програми ЄС Еразмус+ 2021-2027 рр. (short description) для організацій з різних країн світу.

Звертаємо увагу на корисні ресурси, короткий опис напрямів Міжнародного виміру Програми ЄС Еразмус+ можна завантажити - за посиланням тут.

Детальніше...
 
Запрошуємо на 5th Eastern Partnership Youth Forum (23-24.11.2021, он-лайн)

Запрошуємо всіх бажаючих долучитись до V Міжнародного Молодіжного Форуму Східного партнерства, з метою об'єднати молодь, молодіжних працівників та політиків, та обговорити ключові досягнення, виклики та можливості для участі молоді в контексті пріоритетів ініціативи «Східне партнерство» на період після 2020 року.

Детальніше...
 
Zoom-зустріч з переможцями напряму Жан Моне 2021 р. щодо завантаження документів на Funding&Tender opportunities portal (22.11.21)

Шановні переможці Еразмус+ напряму Жан Моне 2021 р.!

Дякуємо всіх хто приєднався та поділився досвідом під час зустрічі, яка відбулась 22 листопада 2021 о 14:00 на платформі Zoom.

Детальніше...
 


Сторінка 7 з 147

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home