Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Презентація Еразмус+ для кадетів Військового інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка (24.06.2019, м. Київ)

24 червня 2019 р. у Військовому інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка було проведено презентацію щодо можливостей з міжнародної кредитної мобільності Еразмус+. До заходу приєдналось понад 800 кадетів інституту, що отримали можливість поїхати на короткострокову мобільність до європейських університетів-партнерів.

Детальніше...
 
Зустріч з Національний агентством Еразмус+ у Литві (17.06.19, м. Вільнюс, Литва)

17 червня 2019 р. Національний Еразмус+ офіс в Україні в рамках відрядження провели робочу зустріч з командою Національного Агентства Еразмус+ в Литві. Зокрема зустріч з колегами ставила на меті вивчення досвіду та посилення співпраці з потенційними організаціями від України в рамках останнього конкурсу Програми.

Детальніше...
 
Міжнародна конференція «Розбудова системи забезпечення якості вищої освіти в Україні» (11-12.06.2019, м. Київ)

11-12 червня 2019 року у Київському національному торговельно-економічному університеті протягом відбулася міжнародна конференція «Розбудова системи забезпечення якості вищої освіти в Україні».

Детальніше...
 


Сторінка 7 з 79

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home