Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Вебінар Національного експерта Еразмус+ (HERE team) «Підходи та інструменти гармонізації освіти та ринку праці» (27.05.21 р., он-лайн)

27 травня 2021 р. Національний Еразмус+ офіс в Україні провели он-лайн семінар «Підходи та інструменти гармонізації освіти та ринку праці» в межах серії вебінарів від Національної команди експертів з реформування вищої освіти (HERE team) Програми ЄС Еразмус+. Спікером заходу виступив Юрій РАШКЕВИЧ, Член Національного агентства кваліфікацій; Національний експерт з реформування вищої освіти (HERE team) Програми Еразмус+; професор Національного університету «Львівська політехніка»; заступник Міністра освіти і науки України (з вищої освіти та європейської інтеграції) (2017-2019 рр.).

Детальніше...
 
Участь в IV Міжнародному ярмарку грантів у сфері культури (25.05.21 р.)

25 травня 2021 р. Національне бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні та Український культурний фонд вчетверте провели Міжнародний ярмарок грантів у сфері культури, який пройшов у гібридному форматі. Інформаційними партнерами заходу виступили Громадський простір та Ресурсний центр ГУРТ. Четвертий міжнародний ярмарок грантів у сфері культури відкрив міністр культури та інформаційної політики України Олександр ТКАЧЕНКО.

Детальніше...
 
Вебінар про можливості Програми ЄС Еразмус+ у сфері професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти (VET) (21.05.2021 р.)

21 травня 2021 р. для представників місцевої влади, навчально-методичних центрів та закладів професійної освіти запрошують було проведено вебінар на тему “Детально про конкурси ERASMUS+ для П(ПТ)О”. Захід було організовано Національним Еразмус+ офісом в Україні спільно з Командою підтримки реформ Міністерства освіти і науки України, а також закладами освіти, які мають успішний досвід міжнародного співробітництва.

Детальніше...
 


Сторінка 7 з 133

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home