Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Вебінар «Урядування, менеджмент і функціонування закладів вищої освіти та системи вищої освіти на основі забезпечення якості, цифровізації та інклюзії» (23.06.2023 р., онлайн)

23 червня 2023 р. відбувся кластерний захід з менеджменту у вищій освіті – вебінар «Урядування, менеджмент і функціонування закладів вищої освіти та системи вищої освіти на основі забезпечення якості, цифровізації та інклюзії».

Організаторами заходу виступили Національний Еразмус+ офіс в Україні та Національні експерти з реформування вищої освіти Програми ЄС Еразмус+ спільно з Міністерством освіти і науки України.

Детальніше...
 
Вебінар «EFFY – Erasmus+ Future Focused Youth – Ukraine» (28-29.06.2023, онлайн)

Шановні Еразмусівці в Європі та Україні!

Національне Еразмус+ Агентство в Португалії спільно з Національним Еразмус+ офісом в Україні запрошують Вас взяти участь у вебінарі «EFFY – Erasmus+ Future Focused Youth – Ukraine», що відбудеться 28-29 червня 2023 р. в гібридному форматі.

Детальніше...
 
Мінмолодьспорт спільно з партнерами розвиває спроможності вітчизняного громадського сектору для ефективної участі у Програмі ЄС Еразмус+

Під час заходу, організованому спільно з Національним Еразмус+ агентством Португалії та Національним Еразмус+ офісом в Україні, заступник Міністра молоді та спорту з європейської інтеграції Андрій ЧЕСНОКОВ, Директор Національного агентства Еразмус+ Португалії з питань молоді та спорту Луїш АЛВЕЙС, а також представники молодіжних організацій обговорили виклики та ідеї для проєктів, спрямованих на подолання наслідків воєнного стану у сфері молоді та спорту.

Детальніше...
 


Сторінка 6 з 200

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home