Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Презентація Програми ЄС Еразмус+ “Запорізький регіон на мапі Erasmus+: зустріч із директоркою Національного Еразмус+ Офісу в Україні” (01.05.2024 р., м. Запоріжжя)

1 травня 2024 р. команда Національного Еразмус+ офісу в Україні провела презентацію Програми ЄС Еразмус+ в межах інформаційного заходу “Запорізький регіон на мапі Erasmus+: зустріч із директоркою Національного Еразмус+ Офісу в Україні”.

Детальніше...
 
Регіональний семінар TAM «Розроблення та впровадження спільних магістерських програм: сучасні виклики та перспективи» (25-26.04.2024 р., гібридний формат)

25-26 квітня 2024 р. в Єреванському державному університеті відбувся регіональний семінар TAM «Розроблення та впровадження спільних магістерських програм: сучасні виклики та перспективи». Семінар організований Національним Еразмус+ офісом у Вірменії у співпраці з Kristine GEVORGYAN, експертом з реформування вищої освіти (HERE), Центром європейських досліджень Єреванського державного університету, координатором магістерських програм, та Національним Еразмус+ офісом в Україні в межах місії технічної допомоги (ТАМ) Програми Еразмус+.

Детальніше...
 
ІІ Конференція всеукраїнської національної мережі з визнання іноземних освітніх кваліфікацій UaReNet (18.04.2024 р., онлайн)

18 квітня 2024 року представник Національного Еразмус+ офісу в Україні взяла участь у ІІ Конференції всеукраїнської національної мережі з визнання іноземних освітніх кваліфікацій UaReNet (Ukrainian Recognition Network). Захід відбувся за сприяння МОН України та фінансової підтримки Ради Європи.

Детальніше...
 


Сторінка 6 з 227

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home