Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Підписання меморандуму про співпрацю між НЕО в Україні та УДЦМО (04.06.2021)

4 червня 2021 р. Український державний центр міжнародної освіти та Національний Еразмус+ офіс в Україні підписали Меморандум про співпрацю, що спрямований на реалізацію міжнародних освітніх програм і наукових проєктів, сприяння впровадженню політики Європейського Союзу щодо реалізації положень Угоди про асоціацію між Україною та ЄС у сфері освіти.

Детальніше...
 
ОНОВЛЕННЯ: "Як зареєструвати організацію для участі в конкурсах на Funding&Tender Opportunities Portal: рекомендації для організацій-новачків та переможців" (01.07.2020)

Шановна спільното Еразмус+!

Якщо Ви плануєте брати участь у конкурсах Програми Європейського Союзу Еразмус+ радимо першим кроком звернути увагу на Funding&Tender Opportunities Portal та Erasmus+ and European Solidarity Corps Portal, зокрема на реєстрацію організації, доступ до профілю вже створеної організації, статус, тощо.

Детальніше...
 
Вебінар "Можливості мобільності Програми ЄС Еразмус+ у сфері професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти (VET) (28.05.2021 р.)

28 травня 2021 р. для представників місцевої влади, навчально-методичних центрів та закладів професійної освіти було проведено вебінар на тему “Можливості мобільності Еразмус+ для П(ПТ)О”. Захід було організовано Національним Еразмус+ офісом в Україні спільно з Командою підтримки реформ Міністерства освіти і науки України, а також закладами освіти, які мають успішний досвід міжнародного співробітництва.

Детальніше...
 


Сторінка 6 з 133

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home