Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Еразмус+ CBHE Virtual Fair запрошуємо до перегляду відеозапису (26-27.10.21)

Шановні Еразмусівці, шановна академічна спільното!

26 та 27 жовтня 2021 р. Національні Еразмус+ офіси за підтримки Європейського виконавчого агентства з питань освіти та культури (ЕАСЕА) провели Еразмус+ CBHE Virtual Fair.

Детальніше...
 
Круглий стіл “Цифрові трансформації в освіті та суспільстві: вплив Програми ЄС Еразмус+” (13.10.21 р., он-лайн)

13 жовтня 2021 р. Національним Еразмус+ офісом в Україні проведено кластерний захід з цифрової трансформації в освіті та суcпільстві - круглий стіл «Цифрові трансформації в освіті та суспільстві: вплив Програми ЄС Еразмус+», що відбувся в он-лайн форматі на платформі Zoom.

Детальніше...
 
Участь у онлайн-конференції «Дізнайся про Баварію!» (12.10.2021)

12 жовтня 2021 року у межах «Тижнів Німеччини» Бюро Вільної держави Баварія в Україні організовано онлайн-конференцію «Дізнайся про Баварію!».

Мета заходу - мотивація молодих людей з України до участі в різних програмах у Баварії, щоб вони могли відкрити для себе цю федеральну землю, дізнатися про неї зі свого власного досвіду і одночасно набути нових навичок. Інформаційний захід проводився в режимі он-лайн через платформу ZOOM.

Детальніше...
 


Сторінка 6 з 143

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home