Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Презентація індивідуальних можливостей Програми ЄС Еразмус+ до Дня Європи в Україні (10.05.2023 р.)

10 травня 2023 р. команда Національного Еразмус+ офісу в Україні на запрошення студентського самоврядування провела презентація індивідуальних можливостей Програми ЄС Еразмус для студентів та працівників  Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

У заході взяло участь близько 20 учасників, які зацікавлені в програмах обмінів, розвитку мовних навичок та досвіді навчання закордоном.

Детальніше...
 
День науки в Україні (19.05.2023 р., онлайн)

Національний фонд досліджень України запрошує спільноту Еразмусівців приєднатись до Дня науки в Україні, що відбудетья 19 травня 2023 р. Захід має на меті об’єднати представників української та міжнародної наукової спільноти для обговорення шляхів підтримки науки та досліджень в Україні під час війни та інтеграції до світового дослідницького простору.

Детальніше...
 
Круглий стіл «Лідерство університетів України у контексті критеріїв міжнародних рейтингів» (12.05.2023 р., онлайн)

Національний Еразмус+ офіс в Україні та Національні експерти з реформування вищої освіти Програми ЄС Еразмус+ запрошують узяти участь у круглому столі «Лідерство університетів України у контексті критеріїв міжнародних рейтингів», що відбудеться 12 травня 2023 р. на платформі Zoom. Захід організовано спільно з Сумським державним університетом, Національною академією педагогічних наук України та Інститутом вищої освіти НАПНУ.

Детальніше...
 


Сторінка 5 з 194

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home