Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Регіональна дискусія «Волинь: від відновлення до розвитку в умовах війни та повоєнний період» (18-19.12.2023 р., онлайн)

18-19 грудня 2023 р., команда Національного Еразмус+ офісу в Україні приєдналася до регіональної дискусії «Волинь: від відновлення до розвитку в умовах війни та повоєнний період», що відбулася у Луцьку у рамках впровадження проєкту «Посилене партнерство для сталого відновлення», що реалізується “Програма розвитку ООН в Україні” за підтримки Уряду Швеції.

Детальніше...
 
University and Inclusion Scientific Conference (14-15.12.2023 р., онлайн/офлайн)

14-15 грудня 2023 р., команда Національного Еразмус+ офісу в Україні прийняла участь у міжнародній конференції «Університет та інклюзія», організаторами якої стала Fondazione Sicurezza e Liberta у Римі (Італійська Республіка).

Детальніше...
 
Міжнародна конференція «Доброчесність, відкрита наука та штучний інтелект в академічних колах і за їх межами: зустріч на перехресті» (15.12.2023 р., онлайн)

15 грудня 2023 р., команда Національного Еразмус+ офісу в Україні прийняла участь у міжнародній конференції «Доброчесність, відкрита наука та штучний інтелект в академічних колах і за їх межами: зустріч на перехресті».

Детальніше...
 


Сторінка 5 з 215

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home